Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązującą kontakt.


O MNIE

Bardzo dobra obsługa komputera

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy i.. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agronom. Posiadane umiejątności: Znajomość branży rolniczej, znajomość budowy i obsługi maszyn rolniczych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dietetyk
Nazwa szkoły: Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego w Kościelcu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Obsługa osób tj. kelner Znajomość branży żywieniowej

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: kombajnista,traktorzysta,operator,kierowca

Witam. Mam 36 lata,od urodzenia związany z rolnictwem, miałem dużo do czynienia z nowoczesnymi maszynami.Pracowałem w firmie usługowej w Polsce a także we Francji i Wielkiej Brytanii jako operator maszyn,traktorzysta i mechanik. Miałem sporo do czynienia z qadtrackami jak case 9380 lub case stx 530, terragator,chelenger i inne.Pracowałem również na maszynach marki J.D. Szukam pracy na podobnym stanowisku.Posiadam prawo jazdy B,C,T i uprawnienia na kombajny(doświadczenie) oraz wózki widłowe.Podstawy mechaniki z umiejętnością spawania oraz podstawy języka angielskiego. Jestem otwarty na zdobywanie kolejnych umiejętności jak np.na kombajny buraczane czy też opryskiwacze samobieżne. Koniecznie zakwaterowanie w pobliżu lub na miejscu pracy. Tylko poważne oferty.. Dziękuję.

mirosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Nazywam się Tomasz Cerkaski, jestem studentem zaocznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Ekoenergetyka Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii . Zaoczny tryb studiów wybrałem nieprzypadkowo by mieć szansę równolegle z nauką rozpocząć pracę w firmie o profilu działalności powiązanym z moim przyszłym zawodem.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Dzień dobry. Pochodzę z wioski. Mam durze doświadczenie przy pracach na gospodarstwach rolnych, ponieważ razem z dziećmi prowadziłam własne gospodarstwo na Ukrainie hodowla bydła ptactwa, (rolnictwo warzywa). W Polsce pracowałam w firmie sprzątającej na myjni (mechanicznej) oraz przy pracach sezonowych (zbieranie truskawek, jabłek, kapusty i t d). Czekam na odpowiedz. Dziękuję. Teł: +48884287399; +48602719032.

Olha

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy