Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234



CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

1992-1996 Zespół Szkół Ekonomicznych w Barlinku 1998 - 1999 Praca w spółce międzynarodwej, branża rolnictwo na stanowisku: pracownik biurowy 1999-2000 Praca w spółce międzynarodowej branża rolnictwo na stanowisku: kierownik. 2000-2002 Praca w spółce międzynarodowej na stanowisku: przedstawiciel handlowy 2002 rozpoczęcie działalności gospodarczej 2004-2009 Praca w spółce międzynarodowej na stanowisku kierownik gospodarstwa rolnego o powierzchni 500 ha. 2009 -2011 kontynuacja działalności gospodarczej.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

chemik z wyższym wykształceniem mam praktyke w Polsce pracowalem w agro sectore w Polsce prez 5 rokuw

Oleg

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Nazywam sie Karolina Dworczak i przez 10 lat pracowałam dla firmy Pleasant View Gardens/Proven Winners w USA. Wyjechałam tam zaraz po ukończeniu studiów Ogrodniczych na AR w Poznaniu- kierunek Ochrona Roślin. Pod koniec września jednak powróciłam do kraju na stałe i po kilku tygodniach odpoczynku i obcowania z rodziną i przyjaciółmi rozpoczęłam przygodę z poszukiwaniem pracy. Nie ukrywam że koniecznie chciałabym pozostać w profesji ogrodniczej/rolniczej. Posiadam również profil na portalu LinkedIn gdzie rownież można znaleźć informacje na mój temat. Pozdrawiam

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy