Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Wzbudzam sympatię i zaufanie, szybko się uczę, jestem osobą z wysoką kulturą osobistą. Dokładna i punktualna. Praca w ograniczonym czasie nie jest dla mnie problemem.


O MNIE

literatura obca i polska (kryminał, biografie, obyczaj), podróże

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet warminsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: ochrona środowiska, specjalność: kształtowanie środowiska i rolnictwa, praca po tytułem: "Rozwój biedronki azjatyckiej na mszycy grochowej"
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwerytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: ochrona środowiska, specjalność: kształtowanie i ochrona środowiska, praca pod tytułem: "stan mikrobiologiczny powietrza w wybranych punktach Olsztyna"

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: na zastępstwie
Firma: Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy
Obowiązki: Pomoc w pracy laboratoryjnej, uczestniczenie w analizie oceny sensorycznej, uczestniczenie w projekcie wprowadzenia nowego smaku w margarynie, umiejętność pracy w zespole oraz w nawiązywaniu nowych kontaktów.
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka
Firma: Zakład Soda Mątwy w Inowrocławiu
Obowiązki: Umiejętność pobierania próbek wody i powietrza do analizy, lokalna lustracja terenów zdewastowanych przez Zakład, zapoznanie się z mapa topograficzną, przyswojenie norm i ważniejszych przepisów dotyczących ochrony i użytkowania środowiska względem Zakładu
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka
Firma: Urząd Miasta Inowrocławia
Obowiązki: Sprawniejsza umiejętność obsługi komputera oraz sprzętu biurowego, umiejętność samodzielnego działania, uczestniczyłam w wydawaniu decyzji w zakresie ochrony środowiska, uczestniczenie w poszukiwaniu pomników przyrody na terenie Inowrocławia


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Praktyki w oborze krów mlecznych, nadzór stada bydła mięsnego. Praktyki w stadninie koni trakeńskich- Niemcy. Ukończony kurs inseminacji bydła organizowany przez SHiUZ Olecko.ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Angielski- biegle w mowie i piśmie, niemiecki- podstawowy (w trakcie intensywnej nauki).

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Młody. Uczciwy, lojalny, pracowity, dyspozycyjny otwarty na nowe idee, umiejący nawiązywać kontakt z ludźmi. Szybko się uczę. język ukraiński b. dobra znajomość.

Piotr Jan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Interesuje się technika rolnicza oraz motoryzacja. Bardzo lubię prace maszynami rolniczymi i nie mam problemu z ich obsługą oraz w razie potrzeby z ich naprawa.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy