Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Górnicz-Hutnicza w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Inżynieria środowiska (Zagospodarowanie surowców wtórnych i odpadowych-jednolite magisterskie)
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister ekonomii
Nazwa szkoły: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Planowanie przestrzenne (Strategia rozwoju regionalnego-jednolite magisterskie)
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Finanse i rachunkowość (studia podyplomowe)

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osoba sumienną, odpowiedzialną, zadania powierzane mi przez kogoś do wykonania staram się wykonywać z pełnym zaangażowaniem, najlepiej, jak potrafię. Ponadto jestem osobą punktualną, można na mnie polegać jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Natomiast jeśli chodzi o umiejętności to rolnictwo jest kierunkiem, który ukończyłam blisko rok temu i jest to kierunek, który wybrałam nieprzypadkowo. Urodziłam się bowiem i przez 20 lat mieszkałam na wsi, moi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne, stąd też taki wybór. Ponadto chemia, biologia czy fizyka to dziedziny, które nigdy nie sprawiały mi problemu, takie, które zawsze chętnie zgłębiałam, a kierunek, który ukończyłam oparty był głównie na tychże przedmiotach.

Iwetta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Fitopatolog, mykolog

Doktor nauk rolniczych z zakresu fitopatologii. Praca doktorska dotyczyła różnorodności mykobiota występujących na wybranych odmianach różanecznika zimozielonego Rhododendron L. Przeprowadzone przeze mnie badania ukierunkowane były na ocenę skuteczności działania grzybów Trichoderma spp. na ograniczenie występowania grzybów patogenicznych oraz na identyfikację grzybów patogenicznych oraz organizmów grzybopodobnych będących sprawcami chorób różaneczników. Wyniki moich badań dostarczają informacji na temat składu gatunkowego mykobiota testowanych roślin dzięki czemu w praktyce można dobierać odmiany roślin do uprawy lub ograniczać występowanie chorób przez zastosowanie odpowiedniej profilaktyki i dobór właściwej ochrony chemicznej. Jestem współautorką 12 oryginalnych publikacji w tym wydrukowanych w Acta Scientiarum Polonorum o Impact Factor 0,691, w Zeszytach Problemowych Postępów Nauk Rolniczych, w Acta Agrobotanica, Phytopathologia i Progress in Plant Protection. W latach 2010-2012 brałam udział w czterech konferencjach naukowych.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: zootechnik, instruktor jazdy konnej

Zootechnik, instruktor jazdy konnej, przewodnik psa ratowniczego, prawo jazdy kat B, kurs ratownika pierwszej pomocy prowadzony przez PSP, komunikatywny jezyk wloski

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy