Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Wszystko o mnie www.zdrowadieta.biz
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doradca żywieniowy
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodaestwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Poradnictwo żywieniowe i dietetyczne Możliwość pracy w roli doradcy żywieniowego i dietetycznego .
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Technologii Żywności
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności i żywienie człowieka praca na produkcji praca w laboratorium jakościowym

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: dietetyk
Firma: Poradnia zywieniowa
Obowiązki: Przeprowadzanie wywiadów dietetycznych ustalanie jadłospisów przy otyłości i innych chorobach układu pokarmowego.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000
Region: Świętokrzyskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: każda

pracowity, komunikatywny, kreatywny, wesoły, lubiący nowe wyzwania, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialny, punktualny, zdyscyplinowany, otwarty na świat,

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Młody, zdolny, energiczny z dużym doświadczeniem w rolnictwie, w pełnym zakresie.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Inspektor terenowy, Przedstaiwicel handlowy, Specjalista żywieniowy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyłam studia pierwszego stopnia w zakresie biologii ze specjalnością z agrobiologii oraz dwie specjaliści magisterskie na kierunku rolnictwo. Ukończyłam także kurs specjalistyczny o tematyce "Bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie". Moim atutem jest doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego, które zdobyłam odbywając staż absolwencki.W roku akademickim 2010/2011 uczęszczałam na kurs języka angielskiego. Kursu ten pogłębił moją znajomość języka angielskiego, co jest także niewątpliwie moją zaletą. Posiadam także siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Jestem samodzielna, odpowiedzialna oraz ambitna i konsekwentna w dążeniu do wyznaczonego celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie i starannie. Szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Umiem także kierować zespołem, zdolności te nabyłam będąc członkiem rady koła naukowego na wydziale Biologiczno - Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem przekonana, że moja wiedza, doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy