Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rolnictwo ze specjalnością agronomia i agrobiznes

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam. Poszukuję pracy w rolnictwie. Pracowałem w wielkoobszarowym gospodarstwie rolnym na nowoczesnym sprzęcie. Posiadam prawo jazdy kat. BE, uprawnienia na kombajny zbożowe, sieczkarnie samobieżne, prasy i opryskiwacze. Nie mam żadnych nałogów, jestem dokładny, pracowity i sumienny. Rozpatrzę każdą propozycję pracy.Pozdrawiam

Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: zootechnik

Lubię podejmować nowe wyzwania, jestem ambitną i kreatywną osobą. Do moich najsilniejszych stron należą: dokładność i odpowiedzialność, szybko się uczę, potrafię zorganizować sobie pracę. Jestem gotowy do częstych wyjazdów służbowych. Mając na względzie moje cechy osobiste, sądzę, że byłbym przydatnym pracownikiem w Państwa przedsiębiorstwie. Jestem otwarty na współpracę z pracodawcą, który zapewniłby mi ciekawą, umożliwiającą rozwój i stabilną pracę z godziwym wynagrodzeniem. Jeśli moja kandydatura odpowiada Państwa oczekiwaniom, proszę o kontakt.

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą pełna energii i optymizmu.W pracy daję z siebie 110%, łatwo nawiązuję kontakty,jestem ambitna i szybko się uczę.Nie obiecuje,że doskonale znam się na wszystkim ale posiadam szeroki zakres wiedzy związany z mym wykształceniem, braki staram się jak najszybciej uzupełnić aby w pełni móc wykonywać powierzone mi zadanie. Moje motto:" Nie myli sie tylko ten, co nic nie robi..."

Natalia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy