Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą obowiązkową, lojalną, uczciwą. Posiadam umiejętność łączenia wielu obowiązków na jednym stanowisku pracy. Po kilku latach pracy w marketingu chciałabym wrócić do wyuczonego zawodu - ogrodnictwa - wykorzystując nabytą wiedzę i doświadczenie marketingowe.


O MNIE

Inne osiągnięcia: 1995 - Wykonanie projektu zieleni przy Hotelu Chemobudowy w Krakowie 1996 - Wykonanie projektu zieleni przy Domu Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Łąkowa 2000 - Wykonanie inwentaryzacji i projektu modernizacji szaty roślinnej na os. Glazera w Przemyślu 2002 - Wykonanie inwentaryzacji i projektu modernizacji szaty roślinnej na os. Kmiecia w Przemyślu 2004 - Wykonanie inwentaryzacji i projektu modernizacji szaty roślinnej na os. Kazanów i os. Rycerskim w Przemyślu 2005 - Wykonanie projektu zieleni oraz nasadzeń przy Ekumenicznym Domu Pomocy Społecznej w Prałkowcach 2006 - Wykonanie inwentaryzacji i projektu modernizacji szaty roślinnej na os. Borelowskiego, 22 Stycznia, Rogozińskiego w Przemyślu

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Ogrodniczy, specjalizacja Rośliny Ozdobne
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Public Relations
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Podyplomowe Studia Menedżerskie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds marketingu
Firma: Order of Code
Obowiązki: - aktualizacja strony internetowej, promocja w Internecie, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, reklamodawcami, mediami, - przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych, nadzór nad realizacją umów reklamowych, - przygotowywanie i wdrażanie kampanii reklamowych Google
1234 - 1234
Stanowisko: administrator biura i menedżer ds marketingu i public relations
Firma: Skyscanner Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Obowiązki: - organizacja biura od początku powstania oddziału, nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z firmami zewnętrznymi (usługi sprzątania, remontowe, dostawy wody, materiałów biurowych itd.), comiesięczne przygotowywanie dokumentów kadrowych i księgowych dla biura rachunkowego, rozliczanie kosztów i przygotowywanie budżetu, organizacja spotkań integracyjnych pracowników, - redagowanie firmowego bloga: tłumaczenie artykułów promocyjnych z angielskiego na polski, aktualizacja strony internetowej; kontakty z centralą w Wielkiej Brytanii. - nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, wystawianie faktur VAT.
1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds ogrodnictwa i marketingu
Firma: ARP SA Oddział w Krasiczynie
Obowiązki: - nadzór nad zespołem pracowników wykonujących prace porządkowe na terenie parku, ustalanie harmonogramu prac w sezonie letnim i zimowym, zlecanie oraz odbiór prac od specjalistycznych ekip zewnętrznych, współpraca z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków, przestrzeganie przepisów ustawy o obiektach zabytkowych, - aktualizacja strony internetowej, promocja w Internecie, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, reklamodawcami, mediami, - przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych, nadzór nad realizacją umów reklamowych, - organizacja wystaw w Galerii ARP.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podkarpackie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Moim celem zawodowym zawsze była praca związana z kierunkiem moich studiów. Jestem pewien, że moje umiejętności i cechy charakteru predestynują mnie do takiej pracy. Łatwo przystosowuje się do nowych warunków pracy i angażuje się w pracę. Doświadczenie nabyte podczas stażu w szkole pozwala mi skutecznie angażować się w pracę zespołową. Sądzę, że moje cechy charakteru takie jak: odpowiedzialność, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, pracowitość i pewność siebie pomogą mi w niej. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Wszystkie te cechy z przyjemnością wykorzystam i rozwinę w pracy

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Moimi atutami są dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele. W trakcie toku studiów oraz pracy zawodowej wielokrotnie musiałem podejmować decyzje w sytuacjach stresowych,z którymi się obyłem.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Stanowisko: doradca żywieniowy, pracownik administracyjny

Chciałbym przedstawić Państwu swoje umiejętności, które mogą okazać się przydatne do pracy w Państwa Firmie. Dotychczasowa wiedza pozwoliła mi poznać wiele zagadnień, których znajomość jest potrzebna i może stanowić podstawę do realizacji zadań, jakie pojawić się mogą w pracy. Dzięki solidnemu wykształceniu, które zdobyłam, będę umiała profesjonalnie spełniać powierzone mi zadania. Dotychczasowa wiedza pozwoliła mi poznać wiele zagadnień, których znajomość jest potrzebna i może stanowić podstawę do realizacji zadań, jakie mogą pojawić się w pracy. Dzięki solidnemu wykształceniu, które zdobyłam, będę umiała profesjonalnie spełniać powierzone mi zadania. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na którym ukończyłam Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt, kierunek: Zootechnika. Również w trakcie studiów ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt, kierunek: Produkcja pasz przemysłowych, prefiksów i doradztwo z zakresu żywienia zwierząt. Chcę podnosić swoje kwalifikacje, bo zapewni to profesjonalne wykonywanie obowiązków pracowniczych oraz zadowolenie osobiste. Jestem osobą, która rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Cechuje mnie także konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność do szybkiego uczenia się. Umiem i lubię pracować w ludźmi. Żywię nadzieję, że moje wykształcenie i umiejętności są wystarczające do zdobycia pracy w Państwa Firmie.

Kinga

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy