Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Sumienny, zdyscyplinowany, pracowity, dokładny, zręczny, uczciwy
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż zootechnik
Nazwa szkoły: UWm Olsztyn
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Chów i hodowla zwierząt gospodarskich, kurs inseminatora, prawo jazdy A<C<E, miądzynarodowe, praktyka zagraniczna 6 msc w Kanadzie na farmie 2000 sztuk bydła (obsługa maszyn JD, MF, NH, Claas,Kuhn, Crone)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik produkcji zwierzęcej
Firma: OHZ Kłaninmo
Obowiązki: Praca przy 300 sztukach bydła,inseminacja, rozród,korekcja racic, dekornizacja, praca hodowlana, zbiór i przygotowanie pasz objętościowych, żywienie (TMR), wycielenia, opieka nad młodzieżą i pastwiskiem


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 100000 ROCZNIE NETTO
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

W pracy rolnika potrzeba wielu umiejętności - wiem o tym z doświadczenia, wychowałam się w gospodarstwie. Potrzebne do tej pracy praktyczne umiejętniości mam opanowane w stopniu, myślę, celującym - zwłaszcza praca przy bydle mlecznym jest mi bliska. Od momentu wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej zaangażowałam się w przygotowanie wniosków o płatności obszarowe - pomagałam w ich wypełnianiu sąsiadom. Mieszkam na terenie obszaru Natura2000 i jako doradca rolnośrodowiskowy opracowałam kilka planów w ubiegłym roku. Dobrze udaje mi się praca w grupie jak i na samodzielnym stanowisku. Lubię poznawać rzeczy dokładnie stąd moje uprawnienia na doradcę rolnośrodowiskowego. Jestem ciekawa nowych wyzwań.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Technolog żywności / kontroler jakości

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, studiowałem kierunek Technologia żywności i żywienie człowieka na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Wcześniej kształciłem się również w kierunku Technologi żywności w Technikum im. Marii Karłowskiej w Żninie.

Dawid

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam serdecznie. Ukończyłem Technikum Agrobiznesu i posiadam zawód technika agrobiznesu. Od 2 lat pracuję na stanowisku kierowca sprzedawca. Posiadam prawo jazdy kat. B i C. Jestem osobą kompetentną i ambitną.

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy