Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Skuteczny i wszechstronny menadżer. Doświadczony w zarządzaniu sprzedażą i dużym zespołem ze znajomością zasad liderowania oraz współpracy w ramach grup projektowych.


O MNIE

Narciarstwo, pływanie, podróże w rodzinnym gronie, polityka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie i Marketing
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik urządzeł chłodniczych
Nazwa szkoły: Zespól Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: National Sales Manager
Firma: Pepsi cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
Obowiązki: - zarządzanie i rozwój sprzedaży w całej Polsce; planowanie struktur, stanowisk - zakresów obowiązków, pryncypiów - kierowanie i nadzór nad pracą 6 unit menadżerów, 31 terytorialnych kierowników - tworzenie, implementacja i egzekucja planów działania - kreowanie strategii rozwoju rynku - monitoring i poprawa efektywności działania podległych struktur; kontrola budżetów; kreowanie standardów obsługi klientów oraz efektywności wykorzystania sprzętu - planowanie i rozwój aktywnej bazy klientów - praca w grupach projektowych
1234 - 1234
Stanowisko: Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Firma: Carlsberg Polska Sp. z o.o.
Obowiązki: - zarządzanie i rozwój sprzedaży w regionie; współpraca, szkolenie, motywowanie, budowanie zaangażowania podległego zespołu menadżerów; budowanie "ławki rezerwowych" - koordynowanie, kierowanie i nadzór na pracą 7 terytorialnych kierowników, 1 menadżera ds. rozwoju kluczowych klientów, 1 trade marketing koordynatora, 60 przedstawicieli handlowych - implementacja i realizacja powierzonych planów sprzedaży i założeń dystrybucyjnych - wdrażanie i realizowanie strategii rozwoju marek na podległym terenie /ogólnopolskich i lokalnych/ - kontrola kosztów regionu i efektywne wykorzystywanie budżetu trade marketingowego i sieci lokalnych - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dystrybutorami i klientami; negocjowanie i podpisywanie umów handlowych - wprowadzenie i koordynacja Akcji Zima na terenie regionu /Podhale, Bieszczady/ - praca w grupach projektowych
1234 - 1234
Stanowisko: Key Account Manager/ Kierownik Terytorialny
Firma: Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
Obowiązki: - bezpośrednia obsługa klientów z kanału hipermarketów oraz stacji benzynowych / Billa, Geant, Carrefour, Champion, Globi, E.Leclerk, Auchan, BP, PKN Orlen, Statoil, Shell, Jet, Rafineria Gdańsk/ - negocjowanie warunków handlowych, okresów promocyjnych i umów rocznych - bezpośrednia współpraca z menadżerami kategorii napoje /podtrzymywanie kontaktów personalnych, prezentacja ofert, wprowadzanie nowych produktów, ustalanie i rozliczanie akcji promocyjnych, przyjmowanie zamówień, realizacji założonych planów sprzedaży i budżetów promocyjnych/ - implementacja zaplanowanych działań w rynku poprzez dział sprzedaży /prowadzenie kalendarza promocyjnego, skutecznej komunikacji w "dół", współprace na halach, ustalanie działań lokalnych/ - nadzór nad wdrażaniem do sprzedaży nowych produktów; - analiza wewnętrznych raportów sprzedaży; AC Nielsena dla całej kategorii napoje - kontrola terminowości zamówień, dostaw i płatności


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Posiadam wykształcenie wyższe z zakresu Agroekonomii. W 2010 r ukończyłam Uniwersytet Rolniczy Im. Hugona Kołłątaja w Krakowie uzyskując tytuł mgr inż. Studnia pozwoliły mi na zdobycie wiedzy z zakresu zarówno ekonomii, rachunkowości, marketingu jak i dziedzin rolniczych tj szczegółowej uprawy roli i roślin, ochrony roślin, fizjologii zwierząt i roślin. Moje doświadczenie opiera się na umiejętnościach zdobytych podczas pracy, jako asystentka biura w firmie handlowo - usługowej oraz praktykach studenckich odbytych w Agencji Rynku Rolnego Oddz. Kraków. Poszukuje możliwości rozwoju zawodowego w ramach ukończonego kierunku studiów,pracy która pozwoli mi stosować w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności.

Danuta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Systematyczność, pracowitość, odporność na stres oraz umiejętność pracy w zespole to cechy, które połączone z wiedzą i doświadczeniem okażą się niezwykle przydatne na proponowanym stanowisku. Jednocześnie jestem nastawiona na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.Chcę również podkreślić, że nie boję się wyzwań i z pewnością sprostam wszystkim stawianym przede mną zadaniom..

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Szybkość w nawiązywaniu kontaktów co sprzyja pozyskiwaniu klientów. Umiejętność pracy w zespole. Wytrwałość w dążeniu do celu.

Krystian

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy