Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalizacja: Agroekonomia Po ukośczeniu studiów na kierunku Rolnictwo o specjalności Agroekonomia dysponują wiedzą z zakresu metod analizy ekonomicznej oraz organizacji i zarządzania, nowoczesną wiedzą technologiczną i techniczną z zakresu produkcji rolniczej i wpływu rolnictwa na stan środowiska, a także szeroką wiedzą z zakresu hodowli, śćkarstwa, systemów uprawy i doradztwa rolniczego

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Referent ds. zakupu surowca i logistyki
Firma: Polskie Zakłady Zbożowe - PZZ Kraków S.A.,
Obowiązki: Do moich głównych obowiązków należało negocjowanie cen surowca, zakup surowca, zarządzanie procesem planowania i przepływu zakupionego zboża, bieżąca ewidencja danych w dziale zaopatrzenia, kontrola obiegu dokumentów, opracowywanie raportów i sprawozdań (zaopatrzenia, zakupów, stanów zapasów) , współpraca ze spedytorami i przewoĹşnikami , planowanie tras transportowych , rezerwowanie przewozu w różnych gałęziach transportu , ewidencja stanów magazynowych oraz bezpośredni kontakt z rolnikiem w celu pobrania prób surowca.
1234 - 1234
Stanowisko: DPD Polska Kraków,
Firma: Magazynier
Obowiązki: Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia, wydawanie materiałów na podstawie sprawdzanych dokumentów, dbanie o prawidłowe załadunki i rozładunki, prowadzenie ewidencji, rejestrów, wykazów i sprawozdań
1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor Terenowy
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kraków,
Obowiązki: Przeprowadzanie kontroli na miejscu w gospodarstwach rolniczych na tereniecałej Małopolski, praca w systemie informatycznym IACS (Zintegrowany System Zarządzania i Kontroli), praca na danych chronionych Ustawą o ochronie danych osobowych, Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883). wypełnianie dokumentacji odnośnie rolnictwa ekologicznego, dokonywanie pomiarów urządzeniem GPS (Trimble Geo XT), tworzenie szkiców działek rolniczych w programie Terrasync.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Agencja rynku rolnego


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000-2500
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

• kurs z zarządzania osobami podwładnymi • szkolenia w zakresie produktów firmy Manitou • szkolenia w zakresie produktów firmy John Deere • szkolenie w zakresie produktów firmy Pottinger • szkolenie w zakresie produktów firmy Vaderstad • szkolenie w zakresie produktów firmy Joskin • szkolenie zarządzanie zasobami ludzkimi • uprawnienia do obsługi wózka widłowego • prawo jazdy kat. B • uregulowany stosunek do służby wojskowej – Młodszy Chorąży

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Operator wózków widłowych. Wykształcenie średnie techniczne( Technikum Samochodowe ) Sumienny,dyspozycyjny. Doświadczenie w pracy przy udoju.

Artur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem inżynierem rolnictwa. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Z branżą handlową miałam styczność poprzez prowadzenie własnej działalności gospodarczej o profilu handlowo-usługowym.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy