Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalizacja: Agroekonomia Po ukośczeniu studiów na kierunku Rolnictwo o specjalności Agroekonomia dysponują wiedzą z zakresu metod analizy ekonomicznej oraz organizacji i zarządzania, nowoczesną wiedzą technologiczną i techniczną z zakresu produkcji rolniczej i wpływu rolnictwa na stan środowiska, a także szeroką wiedzą z zakresu hodowli, śćkarstwa, systemów uprawy i doradztwa rolniczego

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Referent ds. zakupu surowca i logistyki
Firma: Polskie Zakłady Zbożowe - PZZ Kraków S.A.,
Obowiązki: Do moich głównych obowiązków należało negocjowanie cen surowca, zakup surowca, zarządzanie procesem planowania i przepływu zakupionego zboża, bieżąca ewidencja danych w dziale zaopatrzenia, kontrola obiegu dokumentów, opracowywanie raportów i sprawozdań (zaopatrzenia, zakupów, stanów zapasów) , współpraca ze spedytorami i przewoĹşnikami , planowanie tras transportowych , rezerwowanie przewozu w różnych gałęziach transportu , ewidencja stanów magazynowych oraz bezpośredni kontakt z rolnikiem w celu pobrania prób surowca.
1234 - 1234
Stanowisko: DPD Polska Kraków,
Firma: Magazynier
Obowiązki: Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia, wydawanie materiałów na podstawie sprawdzanych dokumentów, dbanie o prawidłowe załadunki i rozładunki, prowadzenie ewidencji, rejestrów, wykazów i sprawozdań
1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor Terenowy
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kraków,
Obowiązki: Przeprowadzanie kontroli na miejscu w gospodarstwach rolniczych na tereniecałej Małopolski, praca w systemie informatycznym IACS (Zintegrowany System Zarządzania i Kontroli), praca na danych chronionych Ustawą o ochronie danych osobowych, Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883). wypełnianie dokumentacji odnośnie rolnictwa ekologicznego, dokonywanie pomiarów urządzeniem GPS (Trimble Geo XT), tworzenie szkiców działek rolniczych w programie Terrasync.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Agencja rynku rolnego


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000-2500
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.

Jagoda

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Jestem gotowa podjąć każdy rodzaj pracy

Jestem osobą szukającą pracy która pozwoliłaby mi się zrealizować po studiach i rozwinąć zawodowo. Jestem gotowa podjąć się nowych wyzwań i obowiązków, pomaga mi w tym szybkie przyswajanie wiedzy. Staram się być osobą rzetelną, punktualną i do powierzonych mi obowiązków podchodzę z możliwie jak największą odpowiedzialnością.

Aneta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem studentem drugiego roku rolnictwa. Studiuję w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu na lata 2015/16, zdobyłem tytuł stypendysty rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz wyróżnienie w corocznym Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych z pracą pt."Kalkulator Dawki Zywieniowej Dla Trzody Chlewnej Z Uwzględnieniem Zastąpienia Białka Sojowego Paszami Własnymi". Rolnictwo to dla mnie nie tylko praca czy nauka, jest to również moja pasja od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo komunikatywną, nie mam żadnych trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów w sferze zawodowej, czy też prywatnej. Cechuje mnie wysoka odpowiedzialność za pracę którą wykonuje i duże zaangażowanie. Wychowałem się na wsi i od wielu lat mam styczność z podstawowymi zasadami produkcji roślinnej, która jest prowadzona w naszym rodzinnym gospodarstwie rolnym.Posiadam kategorie prawa jazdy B oraz B+E uprawniającą mnie do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy