Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam dużą wiedzę oraz doświadczenie w branży rolniczej. Od dziecka pracowałam w gospodarstwie rolnym rodziców, co pozwoliło mi zapoznać się z rolnictwem od strony praktycznej. Swoją wiedzę pogłębiałam studiując na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku Ogrodnictwo z marketingiem. Umożliwiło mi to szersze zapoznanie się z działami rolnictwa takimi jak: sadownictwo, warzywnictwo, rośliny ozdobne, szkółkarstwo, genetyka roślin oraz marketing i ekonomia rolna. Dodatkowo ukończyłam szkolenie pt.: -Minimalne wymogi wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym organizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie. Cechami charakteru doskonale odzwierciedlającymi moją osobę są: - pracowitość - kreatywność - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność i odpowiedzialność Poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy rozwój oraz zdobycie większego doświadczenia w ramach ukończonego kierunku studiów.


O MNIE

bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo, specjalność: Ogrodnictwo z marketingiem; przedmioty: sadownictwo, warzywnictwo, rośliny ozdobne, genetyka i hodowla, nasiennictwo i szkółkarstwo, nawożenie roślin sadowniczych, ekologia i ochrona środowiska, podstawy marketingu, ekonomika i organizacja, zarządzanie w ogrodnictwie, wycena upraw ogrodniczych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo, specjalność: Ogrodnictwo z marketingiem, specjalizacja: Rośliny Ozdobne; przedmioty: kultury in vitro roślin, logistyka, miądzynarodowy rynek ogrodniczy, ekologiczne podstawy sadownictwa, warzywnictwa i zielarstwa, konserwacja terenów zieleni, specjalistyczne szkółkarstwo roślin ozdobnych, psychologiczne i organizacyjne aspekty pracy w ogrodnictwie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doradca rolniczy
Nazwa szkoły: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: szkolenie z zakresu:"Minimalne wymogi wzajemnej zgodności oraz bezpieczełstwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym"

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Obowiązki: praktyka zawodowa w gospodarstwie sadowniczo-szkółkarskim, okulizacja drzewek owocowych, zbiór owoców


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Właściciel gospodarstwa rolnego

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Pochodzę z gospodarstwa rolnego, jestem młodym mężczyzna który zna się na rolnictwie. Ukończyłem Technikum Rolnicze. Posiadam uprawnienia na kombajny zbożowe i sieczkarnie polowe. Jestem gotów podjąć każdą prace na terenie woj. wielkopolskiego.

Szymon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą pogodną i komunikatywną. Powierzone zadania wykonuje rzetelnie i sumiennie. Praca w zespole nie sprawia mi trudności.

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy