Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami, kodeksu postępowania administracyjnego, prawo jazdy kat.B, obsługa komputera - Pakiet MS Office, internet. Prowadzenie ewidencji odpadów, sporządzanie kart przekazania odpadów, sporządzanie wniosków na wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, programy gospodarki odpadami, znajomość Ustawy o Odpadach, Prawa Ochrony Środowiska, rejestracja przedsiębiorców w Krajowym Ośrodku Bilansowania i Zarządzania Emisjami- KOBiZE. Ponadto: pobór wody do analizy laboratoryjnej, kontrola obiektów użyteczności publicznej pod względem higienicznym i sanitarnym, znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Gospodarki Odpadami, Prawa Wodnego, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.


O MNIE

sport, film, turystyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: BHP
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa w Kielcach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia podyplomowe Bezpieczełstwo i Higiena Pracy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds. gospodarki odpadami
Firma: Ekokonsult- biuro doradcze
Obowiązki: obsługa firm w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów, sporządzanie kart przekazania odpadów, sporządzanie wniosków na wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, programy gospodarki odpadami, znajomość Ustawy o Odpadach, Prawa Ochrony Środowiska, rejestracja przedsiębiorców w Krajowym Ośrodku Bilansowania i Zarządzania Emisjami- KOBiZE
1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ochrony środowiska
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno Epiemiologiczna w Kielcach
Obowiązki: pobór wody do analizy laboratoryjnej, kontrola obiektów użyteczności publicznej pod względem higienicznym i sanitarnym, znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Gospodarki Odpadami, Prawa Wodnego, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Świętokrzyskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Inspektor terenowy, Przedstaiwicel handlowy, Specjalista żywieniowy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyłam studia pierwszego stopnia w zakresie biologii ze specjalnością z agrobiologii oraz dwie specjaliści magisterskie na kierunku rolnictwo. Ukończyłam także kurs specjalistyczny o tematyce "Bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie". Moim atutem jest doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego, które zdobyłam odbywając staż absolwencki.W roku akademickim 2010/2011 uczęszczałam na kurs języka angielskiego. Kursu ten pogłębił moją znajomość języka angielskiego, co jest także niewątpliwie moją zaletą. Posiadam także siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Jestem samodzielna, odpowiedzialna oraz ambitna i konsekwentna w dążeniu do wyznaczonego celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie i starannie. Szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Umiem także kierować zespołem, zdolności te nabyłam będąc członkiem rady koła naukowego na wydziale Biologiczno - Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem przekonana, że moja wiedza, doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Magister Inżynier - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Młody, zdolny, energiczny z dużym doświadczeniem w rolnictwie, w pełnym zakresie.

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy