Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończyłam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako Zootechnik ( w szczególności trzoda chlewna). Ukończyłam, w trakcie studiów, kurs inseminacji trzody chlewnej oraz owiec i kóz. Interesują mnie zagadnienia związane z nowoczesną hodowlą zwierząt.


O MNIE

Moją pasją jest jazda konna. Posiadam duże doświadczenie w pracy z końmi.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika Zagadnienia związane z nowoczesną hodowlą zwierząt, rolnictwem, żywieniem zwierząt. Kurs inseminacji trzody chlewnej oraz owiec i kóz.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: Gospodarstwo Rolne Stanisław Wojciech
Obowiązki: Kontrola stada podstawowego 250 loch oraz prosiąt, inseminacja loch, kontrola oproszeń, zabiegi zootechniczne zarówno prosiąt, jak i loch. Kontrola i profilaktyka zdrowotności stada.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Posiadam wykształcenie kierunkowe, ukończony stopień magistra inżyniera na kierunku Ogrodnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam już od drugiego roku studiów dzięki czemu szybko zdobyłam wiedzę praktyczną. Praktyka i wiedza tam zdobyta pozwoliły mi ukończyć stopień inżyniera oraz magistra z dobrym wynikiem. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Chciałbym pracować przy koniach.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodym zootechnikiem poszukującym pracy w zawodzie, posiadam wykształcenie w tym kierunku i mocno zakorzenioną pasję do zwierząt hodowlanych . Nie boje się ciężkiej fizycznej pracy oraz trudnych wyzwań.

Sonia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy