Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W 2011 roku ukończył Moskiewski Państwowy uniwersytet spożywczych produkcji z zawodu technologia mleka i wyrobów mleczarskich ". Staż pracy majstrem 3 lata. kierowca dowód kategorii в;c
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: maistrem
Firma: ODO " Przedsiębiorstwo АВС "
Obowiązki: Kierowanie brygadą. Produkcja soku, piure, chrzanu


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1000euro
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W tym roku ukończyłam studia na kierunku zootechnika o specjalności hodowla i użytkowanie zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera. Posiadam również ukończony kurs "Wymogów wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym", dający uprawnienia doradcy rolniczego. Na studiach odbyłam praktykę w Dydaktyczno-Badawczej Stacji Dświadczalnej Małych Przeżuwaczy w Bezku, która dała mi możliwość pracy przy zwierzetach (przygotowywanie paszy, zabiegi peilęgnacyjne), a także poznania pracy biurowej(wypełnianie dokumentacji hodowlanej pisemnie i komputerowo, wypełnianie wniosków do ARiMR). Znam na poziomie komunikatywnym język niemiecki i angielski, biegle posługuje się komputerem (internet iraz programy pakietu Office, zapoznałam się z programami zootechnicznymi). Mam również prawo jazdy kat.B. Jestem osobą pracowitą i bardzo dokładną, biorę pełną odpowiedzialność za powierzone mi obowiązki.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą komunikatywną, zorganizowaną, pilną i skrupulatną. Z łatwością nawiązuje kontakty międzyludzkie, potrafię pracować zarówno w grupie jak samodzielnie, wydajnie organizować czas pracy oraz wytrwale dążyć do zamierzonego celu. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ogrodnictwa oraz magistrem inżynierem ochrony środowiska. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Izabela

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem ambitna, chętnie i szybko się uczę, powierzone mi obowiązki wykonuję rzetelnie. Jestem obowiązkowa i odpowiedzialna, chętnie pracuję samodzielnie oraz w zespole, jestem niekonfliktowa i pogodna. W trakcie studiów odbyłam w sumie trzy miesiące praktyk zawodowych, z czego: -dwa tygodnie na fermie zajmującej się hodowlą kóz mlecznych- "Nad Widawą" we Wrocławiu -dwa tygodnie w ośrodku jazdy konnej "Krysmann" w Golędzinowie (Oborniki Śląskie) -dwa miesiące w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym Swojec we Wrocławiu przy stadzie krów mlecznych. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych "Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nie planuję zakończyć na tym swojej edukacji- w planach mam zdobycie tytułu magistra zootechniki w trybie zaocznym. Chętnie podejmę się pracy zarówno jako zootechnik/ asystentka zootechnika raz jako pomoc w lecznicy weterynaryjnej lub weterynarza pracującego w terenie oraz pracy biurowej.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy