Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, z sześcioletnim doświadczeniem praktycznym w branży ogrodniczej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji i rozmnażania roślin ozdobnych, całorocznej pielęgnacji ogrodu z użyciem narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz nawiązywania i budowania relacji z klientami. Osoba komunikatywna, odnajduje się zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej, odporna na monotonność zadań, systematyczna i odpowiedzialna. Chętnie podejmie się pracy w której nabyte doświadczenie będzie przydatne w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu firmy, z możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności związanych z branżą ogrodniczą i szkółkarską.


O MNIE

Posiadam brytyjski certyfikat kompetencji ogrodniczych: RHS Level 2 Certificate, wydany przez Royal Horticulture Society.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunki ksztaścenia: Botanika Dendrologia szczegółowa Szkółkarstwo Fitopatologia Entomologia Prawo rolne Fotografia przyrodnicza Jązyk niemiecki Umiejątności: rozpoznanie roślin ozdobnych całoroczna pielągnacja roślin ozdobnych rozmnażanie roślin ozdobnych ustalanie odpowiednich dawek nawożenia znajomość prawa gospodarczego
1234 - 1234
Nazwa szkoły: I Liceum Ogólnoksztaścące w Nowym Sączu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rozszerzony program biologii i chemii egzamin maturalny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Starszy ogrodnik
Firma: Graceful Garden Company, Londyn
Obowiązki: •nadzór i udział w wykonywanych pracach ogrodniczych •doradztwo dotyczące pielęgnacji ogrodu, pomoc w wyborze roślin •obsadzanie rabat i donic •pielęgnacja trawników •utrzymywanie narzędzi i maszyn w dobrej kondycji technicznej •nawiązywanie relacji z klientami, obsługa klienta •wycena podejmowanych zleceń •zamawianie roślin i materiałów •prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem firmy
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik szkółki
Firma: West Ham Park"s Nursery, Londyn
Obowiązki: •udział w produkcji sadzonek roślin jednorocznych •udział w przygotowywaniu wewnętrznych aranżacji roślinnych •pielęgnacja roślin polegająca na podlewaniu, uszczykiwaniu, przesadzaniu, cięciu i plewieniu •przygotowywanie gotowych zamówień do spedycji •mocowanie mat szkółkarskich, kontrola systemu irygacyjnego, monitoring występowania szkodników •przewożenie materiału roślinnego przy użyciu wózka elektrycznego •utrzymywanie porządku na terenie szkółki
1234 - 1234
Stanowisko: ogrodnik
Firma: Target Group Agency, Londyn
Obowiązki: Pielęgnacja terenów zieleni ( sadu, parku, ogrodu ziołowego oraz trawników) należących do prywatnego osiedla mieszkań i domków jednorodzinnych zgodnie z założeniami "sustainable gardening" ; podlewanie, plewienie, koszenie trawników, kompostowanie materiału roślinnego, ściółkowanie. Cięcie pielęgnacyjne i formujące. Utrzymywanie terenu posesji w wysokim standardzie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: zootechnik/handlowiec

Jako osoba ambitna chciałabym podjąć pracę pozwalającą na ciągły rozwój zawodowy, ukierunkowaną na zdobywanie stanowiska odpowiedzialnego i kreatywnego, które pozwoli mi wykorzystać wiedzę zdobytą podczas pięciu lat studiowania oraz pracy- zwłaszcza za granicą. Będąc osobą otwartą, nie konfliktową, łatwo adaptującą się w nowym środowisku sprawdzę się zarówno w pracy samodzielnej jak i zespołowej. Brak doświadczenia w pracy obiecuję nadrobić pełnym zaangażowaniem i szybką nauką nowych, postawionych przede mną obowiązków i wyzwań. UMIEJĘTNOŚCI: -Języki: Język angielski - w stopniu b. dobrym w mowie i piśmie (poziom FCE) Język francuski - w stopniu podstawowym -Obsługa komputera - praca w środowisku MS Windows, Internet, znajomość programów hodowlanych Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją- Kaizen -Prawo jazdy: kategoria B

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Geodeta

Jestem absolwentką Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Skończyłam dwie specjalności Fotogrametria i Teledetekcja, a także Geodezja Inżynieryjno - Przemysłowa. Byłam także w trakcie studiów na wymianie studenckiej w Hiszpanii gdzie nabywałam doświadczenie w branży geodezyjnej. W trakcie studiów miałam okazję pracować w geodezji i zapoznawać się ze stroną praktyczną tego zawodu. Jestem osobą pracowitą i otwartą na wszelakie wyzwania. Potrafię pracować w grupie i w pełni angażować się w powierzone mi zadania. Ponadto jestem w życiu prywatnym osobą bardzo aktywna: uwielbiam wspinanie skałkowe, górskie, podróże oraz sport.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: doradzca żywieniow, przedstawiciel handlowy

Jestem absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, kierunku Hodowla i Biologia Zwierząt.Obecnie rozpoczynam studium technika weterynaryjnego w trybie zaocznym.

Monika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy