Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, z sześcioletnim doświadczeniem praktycznym w branży ogrodniczej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji i rozmnażania roślin ozdobnych, całorocznej pielęgnacji ogrodu z użyciem narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz nawiązywania i budowania relacji z klientami. Osoba komunikatywna, odnajduje się zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej, odporna na monotonność zadań, systematyczna i odpowiedzialna. Chętnie podejmie się pracy w której nabyte doświadczenie będzie przydatne w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu firmy, z możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności związanych z branżą ogrodniczą i szkółkarską.


O MNIE

Posiadam brytyjski certyfikat kompetencji ogrodniczych: RHS Level 2 Certificate, wydany przez Royal Horticulture Society.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunki ksztaścenia: Botanika Dendrologia szczegółowa Szkółkarstwo Fitopatologia Entomologia Prawo rolne Fotografia przyrodnicza Jązyk niemiecki Umiejątności: rozpoznanie roślin ozdobnych całoroczna pielągnacja roślin ozdobnych rozmnażanie roślin ozdobnych ustalanie odpowiednich dawek nawożenia znajomość prawa gospodarczego
1234 - 1234
Nazwa szkoły: I Liceum Ogólnoksztaścące w Nowym Sączu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rozszerzony program biologii i chemii egzamin maturalny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Starszy ogrodnik
Firma: Graceful Garden Company, Londyn
Obowiązki: •nadzór i udział w wykonywanych pracach ogrodniczych •doradztwo dotyczące pielęgnacji ogrodu, pomoc w wyborze roślin •obsadzanie rabat i donic •pielęgnacja trawników •utrzymywanie narzędzi i maszyn w dobrej kondycji technicznej •nawiązywanie relacji z klientami, obsługa klienta •wycena podejmowanych zleceń •zamawianie roślin i materiałów •prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem firmy
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik szkółki
Firma: West Ham Park"s Nursery, Londyn
Obowiązki: •udział w produkcji sadzonek roślin jednorocznych •udział w przygotowywaniu wewnętrznych aranżacji roślinnych •pielęgnacja roślin polegająca na podlewaniu, uszczykiwaniu, przesadzaniu, cięciu i plewieniu •przygotowywanie gotowych zamówień do spedycji •mocowanie mat szkółkarskich, kontrola systemu irygacyjnego, monitoring występowania szkodników •przewożenie materiału roślinnego przy użyciu wózka elektrycznego •utrzymywanie porządku na terenie szkółki
1234 - 1234
Stanowisko: ogrodnik
Firma: Target Group Agency, Londyn
Obowiązki: Pielęgnacja terenów zieleni ( sadu, parku, ogrodu ziołowego oraz trawników) należących do prywatnego osiedla mieszkań i domków jednorodzinnych zgodnie z założeniami "sustainable gardening" ; podlewanie, plewienie, koszenie trawników, kompostowanie materiału roślinnego, ściółkowanie. Cięcie pielęgnacyjne i formujące. Utrzymywanie terenu posesji w wysokim standardzie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Pracownik w gospodarstwie rolnym

Kurs operatora kombajnu zbożowego Kurs operatora samobierznej sieczkarni polowej Kurs chemizacyjny z zakresu środków ochrony roślin Kurs operatora wózków widłowych + wymiana butli Kurs spawacza 135/138 MIG/MAG

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Zootechnik lub pokrewne

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Ukończyłam zootechnikę ze specjalnościami: hodowla i użytkowanie koni (studia inżynierskie) oraz bioinżynieria rozrodu zwierząt (studia magisterskie). Podczas studiów zdobyłam uprawnienia inseminatora bydła i konwojenta zwierząt. Dodatkowo ukończyłam kurs korekcji racic i masażu koni stopnia I. Zrealizowane praktyki w stadninie koni w Rzecznej oraz oborze krów mlecznych w Głubczycach pozwoliły mi skutecznie przyjrzeć się pracy zootechnika zwłaszcza od strony formalnej jakim jest prowadzenie dokumentacji hodowlanej. Nie ukrywam, że zainteresowanie tematyką chowu i hodowli zwierząt oraz rolnictwa wynika z mojej pasji, która zrodziła się dzięki pomocy w małym gospodarstwie, które od lat prowadzą moi rodzice. Zdobywana w ten sposób od dziecka cenna wiedza praktyczna w zestawieniu z wiedzą teoretyczną zyskaną na studiach pozwoliły mi skutecznie poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć zdolności. Jestem osobą o otwartym umyśle, wytrwałą i sumienną. Nie boję się ciężkiej pracy, ponadto lubię przebywać ze zwierzętami. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie,o specjalizacji Agroekologia i ochrona roślin. Moje zainteresowania i umiejętności w dużym stopniu są związane z moim wykształceniem. Przez czas trwania studiów zdobyłam doświadczenie w swoim zawodzie, odbywając praktyki w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, a także w Przedsiębiorstwie Ogrodniczym "Krokus". Jednakże wiem,że nie chciałabym tylko na nich poprzestać. Wręcz przeciwnie, chciałabym w dalszym ciągu rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, oraz zdobyć nowe doświadczenie np. w Marketingu w Ogrodnictwie, jak również w sprzedaży Środków Ochrony Roślin oraz w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska. Jestem osobą ambitną, sumienną, lubiącą podejmować nowe wyzwania zawodowe.

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy