Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Młody mężczyzna, z dwuletnim doświadczeniem w branży rolniczej, nabytym w Wielkiej Brytanii, przy chowie bydła mlecznego (ok. 350 sztuk). Pracowałem jako dojarz, a także jako operator ładowarek typu "Terex" i "Manitou". Jestem gotów podjąć pracę od zaraz
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: XXX l. o. w Poznaniu

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Dojarz, operator ładowarki
Firma: J.P. Holliday, Clifton Hall, Penrith, Wielka Brytania


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000 pln + wyżywienie i zakwaterowanie
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Szanowni Państwo, Szukam Pracy ! Posiadam dobre wykształcenie zawodowe w kierunku ekonomi, organizacji, rolnictwa oraz zarządzania i finansów, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, kierowaniu, sprzedaży produktów i usług, bankowości, finansach, ubezpieczeniach. Moim atutem jest bogate doświadczenie zawodowe, łatwość nawiązywania kontaktów, przyswajania wiedzy i umiejętności, pracy w zespole oraz samodzielnie. Jestem osobą aktywną, otwartą na zmiany, chętną do działania. Jestem przekonany, że moje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne a efekty mogą być bardzo pozytywne. Z poważaniem Paweł Kieliba

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

SZUKAM PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM PRZY HODOWLI I OPIECE NAD ZWIERZĘTAMI.DOŚWIADCZENIE W UDOJU KRÓW.OBSŁUGA MASZYN ROLNICZYCH KAŻDEGO RODZAJU KOMBAJN ZBOŻOWY,CIĄGNIK,ŁADOWARKI,KOMBAJN DO BURAKÓW,OPRYSKIWACZ.NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH.DOBRA UMIEJĘTNOŚĆ SPAWANIA ELEKTRYCZNIE I MIG-MAG.ZŁOTA RĄCZKA:)

MARIUSZ

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: instruktor jeździectwa

jestem zootechnikiem z wieloletnim doświadczeniem jako hodowca głównie koni i kóz.Dobrze znam się na rozrodzie zwierząt. Umiem obsługiwać komputer. Nawiązuję dobre relacje z ludźmi - klientami a umiejętność tę zdobyłam pracując jako instruktor jeździectwa i w handlu.

Sabina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy