Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam.Jestem młody, energiczny, lubię wyzwania. Poszukuję pracy w sektorze rolnym gdyż jest to moją pasją. Ukończyłem technikum rolnicze. Lubię pracę ze zwierzętami, znam zasady żywienia zwierząt. Potrafię obsługiwać maszyny rolnicze. Posiadam prawo jazdy kategorii B i T. Mam ukończony kurs asystenta rachunkowości.


O MNIE

Zaangażowanie, dyspozycyjność, żywienie zwierząt, nowości techniczne

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych im. W.Witosa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie Przedsiąbiorstwem w Agrobiznesie
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Gimnazjum Gminne

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Płatne praktyki/ staż

Dzień dobry. Z wykształcenia jestem inżynierem rolnictwa. Zawodowo pracowałam w wspólnym gospodarstwie rolnym. Szukam stażu , pracy w zakresie rolnictwa bądź ochrony środowiska. Jestem osobą komunikatywną, dążącą do podnoszenia swoich kwalifikacji. W trakcie studiów czynnie brałam udział w Kołach Naukowych oraz reprezentowałam uczelnie między innymi w Szepietowie na Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych.

Ewa Honorata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Stale szukam nowych możliwości rozwoju. Na dzień dzisiejszy udzielam się w OSP KSRG Klimaszewnica - jeżdżę na szkolenia i biorę udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Ukończyła następujące kursy i szkolenia: - instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna; - pracownik do spraw kadrowych i płacowych; - gastronomia w turystyce wiejskiej; - ekspedient/ka w punkcie usługowym z obsługą kasy fiskalnej - kosmetyczka; - szkolenia specjalistyczne dla strażaków OSP: podstawowe, współdziałania z LPR, kierowania ruchem drogowym, ratownictwa technicznego

Zofia Teresa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Skończyłam ZSR w Czartajewie. Posiadam duża wiedzę i praktykę w żywieniu zwierząt gospodarskich, szczególnie bydła mlecznego i mięsnego.Moja "dusza i serce" pozostają na rolnictwie, gdyż realnie nie mogę się nim zajmować z przyczyn osobistych i czysto finansowych. Od 9 lat jestem aktywnym kierowcą.

Marlena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy