Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Ziemi na katedrze Geologia Ogólna i Poszukiwawcza. W trakcie trwania studiów pracowałam, dzięki czemu nauczyłam się bez problemu łączyć ze sobą wiele obowiązków oraz mądrze zarządzać czasem. Jestem lojalnym i oddanym pracownikiem, cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i kreatywną. Pracowałam w różnych branżach dzięki czemu potrafię się bez problemu odnaleźć w nowej sytuacji i szybko przyswoić nowe obowiązki.


O MNIE

turystyka górska, sport

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister geologii
Nazwa szkoły: Uniwersytet śląski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Geologia Ogólna i Poszukiwawcza

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: doradca klienta
Firma: martes Sport


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodą osobą posiadająca dyplom magistra inżyniera Akademii Rolniczej w Krakowie. Poszukuję pracy w branży rolniczej, zarówno w produkcji zwierzęcej jak i roślinnej. Posiadam szeroki wachlarz umiejętności począwszy od wiedzy stricte rolniczej dotyczącej hodowli i biologii zwierząt, poprzez obsługę urządzeń biurowych , kasy fiskalnej, czy komputera , skończywszy na znajomości jerzyka angielskiego na poziomie FCE i prawie jazdy. Moją specjalizacją na studiach był rozród zwierząt domowych. Pracę magisterską pisałam na temat falowego wzrostu pęcherzyków jajnikowych u owiec rasy olkuskiej.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Moim atutem jest posiadanie niewielkiego gospodarstwa, w którym od najmłodszych lat pomagałem, a w którym już od kilku lat samodzielnie odchowuję małe rzuty brojlerów na własny użytek. W moim gospodarstwie znajdują się również kury nioski oraz konie, dzięki czemu ciężka praca nie jest mi obca. Ponadto wychowując się na obszarach wiejskich, miałem do czynienia z produkcją roślinną, co podnosi moje kwalifikacje w ubieganiu się na wyżej wspomniane stanowisko.Jestem osobą nie bojącą się zmian, gotową do całkowitej zmiany otoczenia. Potrafię się odnaleźć w nowej sytuacji i środowisku. Jestem komunikatywny i sumienny dzięki czemu łatwo nawiązuję i podtrzymuję uzyskane kontakty. Ponadto ukończyłem studia pierwszego stopnia uzyskując tytuł inżyniera zootechniki.

Konrad

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Jestem również punktualna, dokładna oraz uczciwa.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy