Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moimi atutami są dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele. W trakcie toku studiów oraz pracy zawodowej wielokrotnie musiałem podejmować decyzje w sytuacjach stresowych,z którymi się obyłem.


O MNIE

Turystyka górska, muzyka, sport, historia, geografia, dietetyka i technologia żywności.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek - Rolnictwo, Specjalność - Gospodarka Żywnościowa z Przechowalnictwem Surowców, Studia stacjonarne.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uniwersytet Rzeszowski, Kierunek - Rolnictwo, Specjalność - Przetwórstwo Spożywcze, Studia stacjonarne.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące nr 6 w Rzeszowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil ogólny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Asystent ds. bezpieczeństwa żywności w Zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych;
Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie (praca w zastępstwie).
Obowiązki: Obsługa baz danych, prace biurowe
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik magazynowy
Firma: Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim S.A.; Hurtownia Firmowa w Kraczkowej.
Obowiązki: Praca fizyczna
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta; Pracownik biurowy - laborant
Firma: Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z.o.o. w Krasnem - STB w Przeworsku
Obowiązki: Obsługa baz danych, prace biurowe i laboratoryjne


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2200
Region: Podkarpackie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Moją pasją jest rolnictwo i biologia. Skończyłem studia Rolnicze Inżynierskie i Magisterskie z wyróżnieniem na SGGW w Warszawie. Odbyłem praktyki w wielkoobszarowym gospodarstwie Farm Frites Poland Dwa.

Hubert

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na kierunku rolnictwo (specjalność Agronomia i Agrobiznes). Studia inżynierskie ukończyłem ze stopniem bardzo dobrym. Obecnie kończę studia magisterskie z zakresu zootechniki. Szczególnie interesuję się zagadnieniami produkcji zwierzęcej, takimi jak wprowadzaniem nowych surowców i dodatków paszowych. Z rolnictwem jestem związany od dziecka, a od kilku lat samodzielnie prowadzę gospodarstwo zajmujące się produkcją zbóż paszowych oraz żywca wieprzowego. Posiadam więc kilkuletnie doświadczenie w produkcji roślinnej i zwierzęcej.. Jestem osobą ambitną, energiczną, i zdeterminowaną. Prowadząc gospodarstwo nauczyłem się zorganizowania i samodyscypliny. Nie jest mi obca praca w zespole, jestem otwarty, i nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów. Szybko przyswajam wiedzę i umiejętności. Posiadam komunikatywną znajomość języka angielskiego, a także czynne prawo jazdy kategorii -B. Obsługa komputera nie sprawia mi najmniejszych problemów.

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Jestem osobą obowiązkową, lojalną, uczciwą. Posiadam umiejętność łączenia wielu obowiązków na jednym stanowisku pracy. Po kilku latach pracy w marketingu chciałabym wrócić do wyuczonego zawodu - ogrodnictwa - wykorzystując nabytą wiedzę i doświadczenie marketingowe.

Hanna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy