Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Najlepiej związane z ochroną środowiska

Jestem ubiegłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Pragnę zdobywać doświadczenie i rozwijać się w stałej pracy związanej z moim kierunkiem studiów. Mam nadzieję, że pozwoli ona mi się spełnić, otworzy przede mną możliwości rozwoju oraz wytworzy we mnie pełne zaangażowanie i identyfikację z wykonywanymi czynnościami. Posiadam wykształcenie na poziomie mgr inż. ochrony środowiska. Dysponuję umiejętnością obsługi komputera (Internet, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne)i innych urządzeń biurowych, które nabyłem odbywając praktyki kierunkowe oraz staż. Praca w stabilnej firmie, była by dla mnie możliwością samorealizacji oraz włączeniem się w jej działalność; dołożeniem mojej niewielkiej cegiełki w sprawne jej funkcjonowanie. Jestem sumienny, dokładny, punktualny, zdyscyplinowany oraz bezkonfliktowy. Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie i potrafię pracować w zespole. Mam nadzieje, że posiadane przeze mnie kwalifikacje mogłyby okazać się przydatne w pracy. Ze swojej strony liczę na możliwość spełnienia, rozszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, dzięki nawiązaniu wzajemnej kooperacji. Mam nadzieję, że choć niewielkie doświadczenie zawodowe, ale edukacja, cechy osobiste pozwolą w sposób satysfakcjonujący obie strony wypełniać przeze mnie obowiązki w pracy. Dzięki odbywanemu właśnie stażowi uczestniczę w kontrolach i innych czynnościach prowadzonych przez pracowników pionu higieny komunalnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Biorę udział w pobieraniu prób wody, interpretuję wyniki badań oraz oceniam jakość zdrowotną i stan zaopatrzenia w wodę do spożycia przez ludzi. Przygotowuję dokumentację pokontrolną. Nabyte umiejętności z pewnością wykorzystam w przyszłej pracy.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Bardzo duże doświadcenie w zarządzaniu firmami branzy spozywczej,rolnej,budowlanej,sportowej/prezes zarządu klubu/-38 lat na stanowiskach kierowniczych/prezes,dyrektor,kierownik/. Dyspozycyjny.Na rencie /całkowicie sprawny/zwrot części wynagrodzenia z PfRON.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

mam praktyke pracy z konmi prez 5 lat w Australii mogę pracowac na traktorze

Igor

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy