Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą młodą, w 2011r. skończyłem Technikum Weterynaryjne we Wrześni. Jestem osobą komunikatywną, bardzo szybko uczę się wykonywania nowych czynności, nie boję się zwierząt, posiadam prawo jazdy kat.B Nie boję się wyzwań.


O MNIE

Interesuje się weterynarią, nie straszne mi jakiekolwiek wyzwania związane z tą dziedziną nauki.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Weterynarii
Nazwa szkoły: ZSTiO we Wrzełni
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technikum Weterynaryjne Zdobyte umiejątności: podstawowe umiejątności z zakresu profilaktyki i leczenia zwierząt, przeprowadzania badał ambulatoryjnych, diagnostycznych(USG, RTG, EKG),a także położnictwa weterynaryjnego

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem studentem V roku Rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W czerwcu kończę edukację. Do tej pory zdobywałem wiedzę z zakresu uprawy roli, chemii rolnej, entomologii, fitopatologii, chowu zwierząt oraz przedmiotów pokrewnych. Uczestniczyłem w praktykach zawodowych w kraju i zagranicą.

MAREK

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem zootechnikiem, obecnie oczekuję na obronę pracy magisterskiej. Moją specjalizacją jest żywienie zwierząt. Odbyłam praktyki zawodowe na fermie brojlerów kurzych oraz w stadninie koni.Poszukuję pracy związanej z kierunkiem moich studiów. Moje zalety to uczciwość, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: do uzgodnienia

Ze swojej strony mogę zapewnić pełną dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność samodzielnego działania i wytrwałość. Jestem osobą odpowiedzialną, posiadam doświadczenie związane z branżą rolniczą.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy