Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

od urodzenia mieszkam na wsi, moi rodziece prowadza dosc duze gospodarstwo rolnicze wiec znam wszystkie zagadnienia zwiazane z rolnictwem. interesuje sie rowniez wszelkimi nowinkami technicznym w zakresie maszyn rolniczych

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: Technikum Agrozbiznesu

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

witam , ukończyłem technikum agrobiznesu, oraz posiadam tytuł technik agrobiznesu oraz mature. posiadam doświadczenie przy bydle, ( dojenie, ). posiadam prawo jazdy kategorii B i T, oraz uprawnienia na wózek widłowy, kombajn zbożowy i stosowanie srodków ochrony roślin. z rolnictwem jestem związany od dziecka , i chciałbym dalej poszerzać swoją wiedzę na ten temat. Interesuje się mechanizacją rolnictwa. Jestem uczciwy, komunikatywny, dążę do celu. :)

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Zarządca gosp. , spec. d/s prod rołlinnej

Mgr inż. mechanizacji rolnictwa, doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w rolnictwie wielkoobszarowym, znajomość różnych technologii uprawy, doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszynowym wielu marek

Leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Aktualnie student Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa na kierunku Rolnictwo europejskie oraz na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt na kierunku Zootechnika. Odbyta praktyka w Holenderskich zakładach zajmujących się produkcją roślinną. Pochodzę ze wsi więc praca w rolnictwie nie jest mi obca. Ponadto znam obsługę komputera (środowisko Windows, aplikacje internetowe, pakiet Office), znam język angielski, niemiecki, rosyjski: wszystkie na poziomie podstawowym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem osobą towarzyską, potrafiącą pracować w grupie, potrafię być kreatywny i nie boję się nowych wyzwań.

Jakub

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy