Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

od urodzenia mieszkam na wsi, moi rodziece prowadza dosc duze gospodarstwo rolnicze wiec znam wszystkie zagadnienia zwiazane z rolnictwem. interesuje sie rowniez wszelkimi nowinkami technicznym w zakresie maszyn rolniczych

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: Technikum Agrozbiznesu

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: ogólna praca w rolnictwie

Jestem absolwentem PWSZ Krosno. W kwietniu 2009 roku uzyskałem tytuł naukowy inżyniera rolnictwa ekologicznego. W ciągu 3,5 roku studiów technicznych uzyskałem wiedzę z zakresu istoty rolnictwa ekologicznego i zasad przestawiania gospodarstw rolniczych na ekologiczne metody produkcji rolniczej, zasad certyfikacji gospodarstw ekologicznych i produktów ekologicznych, ekologicznych metod uprawy roli i roślin, ekologicznego chowu zwierząt, oceny jakości produktów ekologicznych, zasad ekologicznego przetwórstwa produktów rolniczych, analizy rynku i marketingu produktów ekologicznych. Pracowałem w tym kierunku na zagranicznej farmie w Wielkiej Brytanii na stanowisku kontroler jakości owoców miękkich i wyrobów owocowych.Również praca w ochronie nie jest mi obca, gdyż pracowałem w firmie ochroniarskiej. Wszystkie wypisane tutaj rzeczy są udokumentowane. Jestem osobą godną zaufania, sumienna. punktualną, szybko się ucząca, potrafiącą dostosować się do wszelkich utrudnień. Ponadto znam język angielski na poziomie komunikatywnym, znam biegle obsługę komputera wraz z pakietem biurowym.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem absolwenetem Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława Broniewskiego w Wałczu kierunku technik rolnik specjalizacja agroturystyka na obszarach wiejskich. Jestem osobą rzetelną i odpowiedzialną. Potrafię dostosować sie do róznych warunków i konsekwentnie realizuje wuznaczone mi zadania. Jestem otwarty na nowe wyzwania i gotowy do zdobywania wiedzy. Posiadam wykształcenie srednie techniczne w swioim zawodzie. W przypadku zainteresowania sie Państwa moją ofertą chętnie zgłoszę sie na rozmowe i bedę mógł pełni przedstawić swoja sylwetke zawodową.

Piotr Aleksy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Specjalista po mieszankach nawozów (NPK)

2002 - praca w drewnie i przedsiębiorstw rolnych w Wielkiej Brytanii. 2003 - praca w przedsiębiorstwach rolniczych Zolochivski 2004-2007 - praca w firmach zagranicznych inwestycji "Ukragro NPK - producent mieszanek nawozowych. Pierwszy post - Head of Production / Kierownik Oddziału w Chmielnickiego. Prace nad spółką zależną produkcji od podstaw, z dalszych wskazówek w tym zakresie w ciągu 2 lat. Obowiązki: praca z nadzoru i administracji w "start" w procesie bieżącej pracy, rekrutacji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji i kontroli i naprawy konstrukcji (wybór wykonawcy, negocjacje, monitorowanie, płatności), prace instalacyjne urządzeń . Organizacja i kontrola działalności produkcyjnej, pełny proces produkcyjny. Krótko-i perspektywicznego planu (w granicach oddział) obecnej pracy, pracy w przyszłości i rozwoju placówki. Kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów, zgodnie z warunkami produkcji, technologii, planowania, trwałość, jakość przechowywania, transportu do klientów, jednostki kontroli kosztów, byutzhetuvannya i kontroli kosztów, zarządzanie zapasami, logistyki magazynowej, praca z kolei. Administracyjne i finansowe działalności analizy (wydatków). Podczas gdy w Chmielnicki był odpowiedzialny za budowę kolei na tych samych liniach produkcyjnych na wsi. Czagajew, obwód Połtawa. W styczniu 2006 roku kierownictwo "Ukragro NPK" Oferowane stanowisko dyrektora zakładu mieszanek granulacji nawozów - największy zakład w przyszłości firmy (Pyriatyn, obwód Połtawa) .. Pracował w grupie, która przygotowuje się do budowy i zarządzania częścią projektu. Praca z dokumentami pojednawczy, agencje rządowe, analizy podobnych produkcji za granicą. Ale z jakiegoś powodu prac nad tym projektem został zakończony w ogóle właścicieli firmy. Pracy prodovzhyv w Pyriatyn - udział w organizacji pracy w sprzedaży nawozów i producentów rolnych. Również odpowiedzialny za pracy kolei we wszystkich oddziałach firmy (7)

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy