Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

MŁODY ENERGICZNY UCZCIWY PRACOWITY POSZUKUJE PRACY Z ZAKWATEROWANIEM W DUŻYM GOSPODARSTWIE ROLNYM NA NOWOCZESNYM SPRZĘCIE NA KTÓRYM PRACOWAŁEM.POSIADAM KURS KOMBAJNISTY ORAZ NA PRASY DO SŁOMY WYSOKIEGO ZGNIOTU.WYKONAM W GOSPODARSTWIE PRACE OD A DO Z W PRODUKCJI ROŚLINNEJ.POSIADAM UMIEJĘTNOŚCI NAPRAWY SPRZĘTU ROLNEGO.PO PO PROSTU OPERATOR SPRZĘTU ROLNEGO NOWEJ GENERACJI.
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MECHANIK POJAZDĂ?W SAMOCHODOWYCH
Nazwa szkoły: ZASZDNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: TRAKTORZYSTA,KOMBAJNISTA,CHEMIZATOR
Firma: KA-MI KASZYCE MILICKIE
Obowiązki: TRAKTORZYSTA,KOMBAJNISTA,OPRYSKI,ORAZ WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z UPRAWĄ GLEBY
1234 - 1234
Stanowisko: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH
Firma: AGRO-DAR DARIUSZ GLASER PŁOCICZ
Obowiązki: NAPRAWA SPRZĄTU ROLNEGO
1234 - 1234
Stanowisko: TRAKTORZYSTA,KOMBAJNISTA,CHEMIZATOR
Firma: ROMICO ROMUALD HALABUDA
Obowiązki: TRAKTORZYSTA,KOMBAJNISTA,OPRYSKI,ORAZ WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z UPRAWĄ GLEBY NA NOWOCZESNYM SPRZĄCIE ROLNYM


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: TRAKTORZYSTA,CHEMIZATOR,KOMBAJNISTA,
Wynagrodzenie: DO UZGODNIENIA
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam Jestem osobą uczciwą,sumienną,kreatywną, pracowitą,posiadam doświadczenie w handlu w rolnictwie jako przedstawiciel handlowy oraz specjalista ds.skupu i kontraktacji żywca.Ukończyłem "kurs klasyfikatorów żywca rzeźnego". Posiadam umiejętność koordynowania kilku zadań równocześnie, łatwo nawiązuje i podtrzymuję kontakty handlowe z klientami. Posiadam doświadczenie w rozmowach i negocjacjach handlowych.Znam zagadnienia dotyczące umów kontraktacyjnych w produkcji trzody chlewnej.Uczestniczę w targach branżowych oraz specjalistycznych z branży rolniczej i mięsnej.Posiadam bazę kontaktów- producentów trzody chlewnej w Wielkopolsce i Dolnym Śląsku.Posiadam czynne prawo jazdy kat. A,B,T oraz znajomość obsługi komputera i dostęp stały do internetu.

Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Stanowisko związane z moim wykształceniem

Za moją osobą przemawia zarówno moje wykształcenie bezpośrednio związane z jakością i zarządzaniem oraz krótkie doświadczenie jakie zdobyłam, odbywając praktyki w firmie Osadkowski S.A., na postawie których piszę pracę magisterską pt. -Poprawa jakości obsługi klienta na przykładzie Osadkowski S.A. Szukam Pracodawcy, który zapewniłby mi ciekawą, rozwijającą i stabilną pracę z godziwym wynagrodzeniem. Ze swojej strony oferuję wiedzę, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność w dostosowaniu się do wymagań. Jestem komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty, bardzo szybko i chętnie się uczę. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Szukam pracy na stanowisku operatora maszyn rolniczych. Potrafię wykonać wszystkie zabiegi w gospodarstwie i naprawić sprzęt. Posiadam doświadczenie w tym zawodzie.

Władysław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy