Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą, która rzetelnie podchodzi do swoich zadań, wykonując je z dokładnością i precyzją. Ponadto jestem osobą dobrze zorganizowaną, sumienną i zaangażowaną. Poszukuję pracy, która stworzyłaby mi warunki do rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń, przy jednoczesnej możliwości wykorzystania zdobytego wykształcenia. Jeśli poszukujecie Państwo osoby odpowiedzialnej, komunikatywnej, potrafiącej pracować zarówno samodzielnie jak i w grupie, z chęcią podejmę się nowego wyzwania.


O MNIE

Ochrona środowiska, ogrodnictwo, powieści prawnicze i fantasy, pływanie, Eurowizja.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Matura
Nazwa szkoły: II LO im Emilii Plater w Sosnowcu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: biologiczno-chemiczny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet śląski w Katowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Biologii i Ochrony środowiska Kierunek: Ochrona środowiska Specjalizacja: Geoekologia.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet śląski w Katowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Biologii i Ochrony środowiska Kierunek: Ochrona środowiska Specjalizacja: Geoekologia. PRAKTYKI I SZKOLENIA: 10-17 styczeł 2012 - Kurs z zakresu Microsoft Office 2007 1"31 wrzesieł 2011 - Praktyki w Pałstwowym Instytucie Geologicznym - Pałstwowy Instytut Badawczy, Oddział Górnośląski; ul. Królowej Jadwigi 1, 41-200 Sosnowiec 12 czerwiec -3 lipiec 2009 Praktyki zawodowe w firmie "Geomar" S.C. Usługi geodezyjne i kartograficzne. Bakonyi R.A., Jakubas M., Włusek M., ul. Ostrogórska 35, 41-200 Sosnowiec. W trakcie: - szkolenie Natura 2000; - szkolenie Centrum Doradztwa Rolnego w Brwinowie (cząść I: zarządzanie gospodarstwem rolnym,ocena gospodarstwa, cząść III: organizacja produkcji roślinnej i zwierzącej)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy
Firma: Ilione Bartos Ilona
Obowiązki: ewidencjonowanie kompletowanie dokumentów i korespondencji, obsługa programów komputerowych, poczty elektronicznej oraz obsługa urządzeń biurowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy
Firma: Ilione Bartos Ilona
Obowiązki: ewidencjonowanie kompletowanie dokumentów i korespondencji, obsługa programów komputerowych, poczty elektronicznej oraz obsługa urządzeń biurowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: praca w dziale ochrony środowiska,
Wynagrodzenie: od 1600 zł brutto
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Posiadam wykształcenie kierunkowe, ukończony stopień magistra inżyniera na kierunku Ogrodnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam już od drugiego roku studiów dzięki czemu szybko zdobyłam wiedzę praktyczną. Praktyka i wiedza tam zdobyta pozwoliły mi ukończyć stopień inżyniera oraz magistra z dobrym wynikiem. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunkach: Biotechnologia oraz Ochrona środowiska. Swój przyszły zawód oraz możliwość rozwoju własnych umiejętności, a także osobowości stawiam jako nadrzędny cel w realizacji swoich planów. Jak Państwo zauważą w CV jestem absolwentką Biotechnologii zielonej, czyli obejmującej wiedzę i umiejętności z zakresu hodowli i rolnictwa. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną za powierzone zadania w pracy samodzielnej jak i w zespole, a także gotową na wszelkie wyzwania. Dodatkowo posiadam kwalifikacje do nauki biologii i przyrody we wszystkjich typach szkół, zatem przemówienia i wystąpienia publiczne są moją mocną stroną. Od 16 roku życia podejmowałam różne prace sezonowe tj. kelnerka w Londynie, praca w sklepach, akwizytor itp. Studia dzienne ( na 2 kierunkach rónoczesnie) uniemożliwiają pracę stałą, co nieznaczy że nie posiadamy doświadczenia.Wręcz przeciwnie jest to związane z dobra organizacją czasu i mobilnością.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe ale potrafi je dostosować, do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam doświadczenie w pracy na farmie w szkocji( zbiory owoców),w niemczech ( zbiory szparagów, sortowanie pakowanie), w holandii ( brygadzista w szklarni uprawa ogórków)

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy