Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodzniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika spec. Ogólna hodowla zwierząt, Hodowla koni i jeździectwo
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: studia podyplomowe
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Prpdukcja pasz przemyslowych i premiksów oraz doradztwo z zakresu żywienia zwierząt.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W 2011 roku ukończył Moskiewski Państwowy uniwersytet spożywczych produkcji z zawodu technologia mleka i wyrobów mleczarskich ". Staż pracy majstrem 3 lata. kierowca dowód kategorii в;c

Aleksandr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Mimo braku doświadczenia zawodowego chciałabym zapewnić, iż dołożę wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Wprawdzie przez ostatnie lata studiowałam i pracowałam, dlatego też nauczyłam się samodzielności, pracowitości, lojalności, zaangażowania, porozumiewania się z innymi jak również cechuję się dobrą organizacją pracy i szybkim wdrażaniem się w nowe obowiązki. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki, szybko się uczę jak również bez problemu nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuję się do warunków pracy.

Renata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem ambitna, chętnie i szybko się uczę, powierzone mi obowiązki wykonuję rzetelnie. Jestem obowiązkowa i odpowiedzialna, chętnie pracuję samodzielnie oraz w zespole, jestem niekonfliktowa i pogodna. W trakcie studiów odbyłam w sumie trzy miesiące praktyk zawodowych, z czego: -dwa tygodnie na fermie zajmującej się hodowlą kóz mlecznych- "Nad Widawą" we Wrocławiu -dwa tygodnie w ośrodku jazdy konnej "Krysmann" w Golędzinowie (Oborniki Śląskie) -dwa miesiące w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym Swojec we Wrocławiu przy stadzie krów mlecznych. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych "Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nie planuję zakończyć na tym swojej edukacji- w planach mam zdobycie tytułu magistra zootechniki w trybie zaocznym. Chętnie podejmę się pracy zarówno jako zootechnik/ asystentka zootechnika raz jako pomoc w lecznicy weterynaryjnej lub weterynarza pracującego w terenie oraz pracy biurowej.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy