Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

jestem zainteresowany praca w Państwa gospodarstwie, pracowałem w canadzie na farmie kur , przy gredowaniu jaj i magazynie jaj , a takze w niemczech angli i kanadzie w pokrewnych zawodach , byłbym zobowiązany za odpowiedz , a jesli byłaby pozytywna to myśle ze byłbym pomocny , jako kierownik farmy , z poważaniem Adam Gołębiowski
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

szatyn oczy zielone wzrost180cm,prawojazdy kat.bcet.znajomosc j.niemieckiego,obsluguje komputer,wspolpraca w grupie ,nawiazywanie kontaktow handlowych i znajomosc hodowli bykow.dyspozycyjnosc,wlasny sam.wolny.znajomosc tematow rolniczych.sympatyczny,wesoly.

leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: powiązanej z moim wykształceniem

Szanowni przyszli pracodawcy! Przed Państwem stoi młoda i ambitna osoba, która ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami (konie) jak i w środowisku biurowym, dyplom inżyniera zootechniki a już niedługo (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem) również tytuł magistra (pozostała mi obrona pracy mgr). Nieźle posługuje się językiem angielskim (w mowie i piśmie) oraz bardzo sprawnie poruszam się w środowisku komputerowym. Szuka pracy, w której może ‘powiązać’ dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie i umiejętności, podjąć wyzwanie oraz poczuć, że praca naprawdę sprawia mi przyjemność. Także zapraszam do kontaktu, chętnie zaprezentuje moją osobę na rozmowie. Pozdrawiam, Kamila

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą pracowitą, dążącą do celu.Lubie wyzwania, rzeczy i zadania które rozwijają moją wiedzę, dające mi satysfakcje po wykonaniu.Moje motto to pracować z ludźmi i dla ludzi, pomagać innym w rozwiązywaniu problemów.

Miłosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy