Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Skończyłam ZSR w Czartajewie. Posiadam duża wiedzę i praktykę w żywieniu zwierząt gospodarskich, szczególnie bydła mlecznego i mięsnego.Moja "dusza i serce" pozostają na rolnictwie, gdyż realnie nie mogę się nim zajmować z przyczyn osobistych i czysto finansowych. Od 9 lat jestem aktywnym kierowcą.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ekonomista
Nazwa szkoły: ZSR Czartajew
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum Ekonomiczne - rachunkowość i rynek rolny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Nadbużałska Szkoła Wyższa w Siemiatyczach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Marketing i zarządzanie - zarządzanie firmą

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zaopatrzeniowiec
Firma: Dom Pomocy Społecznej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem rolnikiem i jednocześnie przedsiębiorcą, poszukującym nowych wyzwań zawodowych w szeroko pojętym agrobiznesie na zasadach przedstawicielstwa lub dystrybucji towarów. Posiadam: wykształcenie i praktyczną wiedzę rolniczą doświadczenie w handlu bezpośrednim prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E, licencję na przewóz rzeczy własny samochód ciężarowy i osobowy dwa murowane budynki gospodarcze, mogące pełnić rolę magazynów i/lub punktów sprzedaży o pow. 330 m² i 240 m², usytuowane obok siebie obszerny i utwardzony plac przeładunkowy przed budynkami Nieruchomość ma dogodne położenie przy drodze asfaltowej, w odległości 7 km od granicy z Litwą i 8 km od miejscowości Sejny. Jestem zainteresowany prowadzeniem przedstawicielstwa firmy z branży rolniczej lub dzierżawą w/w budynków na potrzeby magazynowe. Jestem otwarty na inne propozycje. kontakt poprzez serwis lub pod nr tel 608 429 775

Romuald

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

-czynne prawo jazdy kat. B -łatwość nawiązywania kontaktów -obsługa kasy fiskalnej -obsługa maszyn rolniczych -znajmość działu rolniczego -dyspozycyjność -orientacja w terenie -znajmość podstaw żywienia i zabiegów zootechnicznych zwierząt

Edyta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy