Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Inżynier rolnictwa specjalność: agrobiznes i agroturystyka, obecnie student magisterskich studiów niestacjonarnych na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie o kierunku technologia żywności i żywienia człowieka ze specjalizacją mięso.Od 18 r. ż pracowałem i zarządzałem rodzinnym gospodarstwem rolnym współpracującym z mleczarnią. Oprócz tego odbyłem kilka praktyk m.in. praktyka związana ze sprzedażą artykułów rolniczych, kilka praktyk miesięcznych dotyczących branż:roślinnej, zwierzęcej i mechanizacyjnej a także w Zakładznie Usług Komunalnych, posiadam także kurs na kombajn zbożowy a także kurs na kasy fiskalne, a także aktualne badania Sanepidu Jestem osobą kreatywną, komunikatywną, dyspozycyjną.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: rolnictwo, specjalność: agrobiznes i agroturystyka
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik agrobiznesu
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Centrum Ksztaścenia Rolniczego w Suwałkach im. Wincentego Witosa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agrobiznes

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zarządca gospodarstwa rolnego
Obowiązki: Produkcja zwierzęca bydła mlecznego, zakres odpowiedzialności do pracowników i sprzęd w gospodarstwie


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500 netto+
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą komunikatywną, energiczną, która posiada umiejętność pracy w zespole, oraz dobrej organizacji. Jestem odpowiedzialny, ambitny i sumienny, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele. Należę do osób, które są otwarte na nowe doświadczenia i szybko się uczą.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: Kierownik Produkcji Roślinnej

Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.

Henryk

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: zarządca zakładu przetwórstwa spożywczego

Witam Poszukuje pracy w dużym gospodarstwie rolnym, firmie przetwórstwa rolno-spożywczego lub handlowej.Oprócz 5 letniej pracy w międzynarodowej firmie na stanowisku kierowniczym prowadzę wraz z rodziną gospodarstwo rolne ukierunkowane na chów bydła i uprawę roślin. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę za granicą w zakładach przetwórstwa spożywczego. Oprócz chowu i hodowli zwierząt bardzo dobrze znam się na uprawie roślin, mechanizacji rolnictwa, przetwórstwie i produkcji pasz.Bardzo dobrze operuje sprzętem rolniczym(kombajn, ciągnik rolniczy, ładowarka, a nawet koparka).Moje wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie pozwalają mi na podjęcie pracy w wielu kierunkach oraz w bardzo dobrym stopniu na wypełnienie powierzonych mi obowiązków.

Krzysztof Daniel

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy