Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

poszukuję dodatkowej pracy w rolnictwie, mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych.Skończyłem technikum mechanizacji rolnictwa.Powierzone zadania wykonuję sumiennie.Posiadam potrzebne uprawnienia do obsługi maszyn rolniczych jak również prawo jazdy kat:A,B,C,D i E.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Zootechnik

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Skuteczny manager działu sprzedaży w branży mięsnej ponad 12 lat doświadczenia. Umiejętnie buduje sprzedaż firmy o zasięgu ogólnopolskim, relacje z klientami, współpracownikami na wysokim poziomie profesjonalizmu . Zbudował i z sukcesem rozwinął na rynku polskim sprzedaż dla zakładów wchodzących na rynek ogólnopolski . Budował i zarządzał zespołami handlowymi z sukcesem prowadząc je do osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników. Ma doświadczenie nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z dużymi klientami hurtowymi, Ma bardzo dobre kontakty z właścicielami dużych firm dystrybucyjnych, dyrektorami . Jako manager jest osobą, która wspiera swój zespół, potrafi dostrzec potencjał, ale finalnie wymaga osiągania określonych wyników, tak samo jak wymaga ich od siebie.

wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem osobą sumienną, chętną do pracy. Szybko sie ucze, jestem komunikatywna, potrafię pracować w zespole oraz samodzielnie, praca z komputerem nie jest dla mnie problemem. Uwielbiam zwierzęta i nie boję się ich dlatego też praca z nimi nie stanowi dla mnie problu lecz przyjemność. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz praktykę w prowadzeniu samochodu.

Magalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy