Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Znający fach,pracowity,asertywny ,komunikatywny,umiejący kierować ludzmi lojalny wobec pracodawcy, bez nałogów
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Olsztyn
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnicze

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: 5000,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Interesuje się technika rolnicza oraz motoryzacja. Bardzo lubię prace maszynami rolniczymi i nie mam problemu z ich obsługą oraz w razie potrzeby z ich naprawa.

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Doświadczony specjalista w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami.Ze względu na wykształcenie rolnicze, bliskie są mi sprawy związane z produkcją,przetwórstwem rolno-spożywczym a także wykorzystaniem energii odnawialnej.Mam rozwinięte zdolności analityczne i charakter pozwalający zmierzyć mi się z przeciwnościami. Cechy te pozwoliły mi na uwieńczone sukcesami, działania prowadzące do wyprowadzenia z problemów podupadłych przedsiębiorstw. Jestem otwarty na nowe, trudne wyzwania. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, gwarantuje szybką poprawę organizacji przedsiębiorstwa a w rezultacie i poprawę relacji ekonomicznych.

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie i z wykształcenia jestem towaroznawcą w produkcji zwierzęcej. Od 06.2008 do 07.2010 roku pracowałam w zawodzie w Chłodni Olsztyn w dziale Technologii i kontroli jakości na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Jakości. Podczas dwuletniej współpracy zapoznałam się zarówno z technologią produkcji mrożonych owoców, warzyw i lodów jak i systemem HACCP, metodami pobierania prób, badaniami fizykochemicznymi jak i mikrobiologicznymi w/w asortymentów. Odbyłam również staż w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Olsztynie w laboratorium badań środowiskowych i żywności. W trakcie odbywania stażu zapoznałam się z zagadnieniami systemów zapewnienia jakości, metodami badań fizyko - chemicznych żywności i przedmiotów użytku. Uważam że jestem osobą szybko uczącą się, nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Sprawdzam się zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy