Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Znający fach,pracowity,asertywny ,komunikatywny,umiejący kierować ludzmi lojalny wobec pracodawcy, bez nałogów
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Olsztyn
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnicze

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: 5000,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Magister inżynier rolnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie pracuje w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Pochodzę z wielopokoleniowej rodziny rolniczej.

wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem absolwentem ART w Olsztynie - studia inżynierskie w zakresie Marketing i Zarządzanie w Agrobiznesie i UWM w Olsztynie na wydziale Bioinżynierii Zwierząt - magister. Studia pozwoliły mi poznać szczegółowo zagadnienia związane z hodowlą zwierząt i uprawą roli. Nie obce są mi zagadnienia z zakresu ekonomi i marketingu jak i budowy maszyn rolniczych. Praca zawodowa i wiedza zdobyta podczas wielu szkoleń krajowych jak i zagranicznych znacznie podniosły moje kwalifikacje. Ostatnio pracowałem na stanowiskach przedstawiciela handlowego i dyrektora handlowego w międzynarodowej firmie paszowej Sano. Moimi głównymi zadaniami jako przedstawiciel była intensyfikacja sprzedaży na podległym terenie. Odpowiednie kreowanie wizerunku firmy w terenie. Ścisła współpraca z siecią dealerską jej tworzenie i rozwijanie. Za szczególne osiągnięcia zostałem awansowany na stanowisko dyrektora handlowego. Obowiązki jakie mi powierzono to między innymi ścisła współpraca z zarządem, wspólne tworzenie strategii rozwojowych, wprowadzane nowych produktów na rynek, analizowanie konkurencji i reagowanie na ruchy rynku, planowanie pracy podległych mi pracowników, kontrola realizacji powierzonych zadań, rekrutacja pracowników. Podlegałem bezpośrednio pod zarząd firmy i byłem łącznikiem pomiędzy poszczególnymi działami. Wielokrotnie brałem udział w organizowanych targach branżowych gdzie byłem organizatorem firmowego stoiska. Brałem czynny udział na targach EuroTier i Agritechnika w Hannoverze. W trakcie pracy w firmie SANO wielokrotnie uczestniczyłem w specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik hodowlanych, żywienia zwierząt, technik i czystości doju bydła mlecznego. Szkoleniowcami byli specjaliści z kraju jak i z zagranicy. Wieloletnie doświadczenie pracy w terenie umożliwiło mi poznanie większości potencjalnych klientów. Bardzo dobrze znam teren województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego co pozwalało mi optymalnie planować trasy pr

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Mam 24 lata, posiadam duże doświadczenie w branży rolnictwa, znam ją od podszewki gdyż pracowałem od dziecka na gospodarstwie rodziców. Posiadam umiejętność obsługi maszyn rolniczych, prawo jazdy kat. B oraz T, oraz mnóstwo chęci do pracy. Rolnictwo jest moją pasją.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy