Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

uczciwość, zaangażowanie, sumienność, systematyczność negocjacje, kontrola, negocjacje, rozliczenia, sporządzanie raportów
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier mechanizacji rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Techniki Rolniczej w zakresie eksploatacji maszyn

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik zaopatrzenia
Firma: Dozbud Development
Obowiązki: Przyjmowanie zamówień od kierowników budów, sprawdzanie stanów magazynowych, wysyłanie zapytań ofertowych, negocjacje, organizowanie transportu, realizacja, analiza w arkuszu kalkulacyjnym zysku od średniej ceny wyjściowej, sporządzanie raportów rozliczeń ilościowych, finansowych gotówkowych i przelewowych. Kontrola terminowości dostaw i prawidłowości składowania towarów oraz ich zużycia zgodnie z ustalonym przeznaczeniem.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

jestem osobą komunikatywną,kontaktową mam doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych(CIĄGNIKI, KOMBAJNY ZBOŻOWE FIRMY NEW HOLLAND ORAZ NASZYNY ROLNICZE)- staż na stanowisku doradcy handlowego pow.11 lat

MIROSŁAW

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam! Nazywam sie Roman Jasiewicz. Jestem polakiem ze wschodu, obecnie mieszkam na Bialorusi, ale posiadam obywatelstwo polskie. Mam zone i 2 dzieci (4,5 i 1,5 lat). Chcemy mieszkac na wsi. Życie w mieście nie jest chyba dla nas. Chcielibysmy stworzyć gospodarstwo ekologiczne ze zróżnicowaną produkcją roślinną i zwierzęcą oraz własnym drobnym przetwórstwem np. mięsa, pieczywa, sery, oleje, nalewki, miody itp. Jestem tlumaczem ale chce zmienic braze, chce zostac rolnikiem. Mam w tym nie wielkie doswiadczenie: praca we wlasnym ogrodzie z dobrym wynikiem, doświadczenie przy doju mechanicznym kóz. Nie boje sie pracy. Szybko ucze sie wszystkiemu. Bez nalogow. Dobra kondycja fizyczna - gotowość do pracy o różnych porach dnia oraz w weekend. Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi i bezkonfliktowy. Dbam o cudzą własność i szanuje czas innych. Praktykujacy katolik. Prawo jazdy kategoryi B. Zona posiada wyzsza edukacje (jest wykladowca religioznastwa), zna dobrze jezyk angielski, polski zna na poziomie srednim. Ma prawo jazdy kat. B Oprócz wychowywania dzieci prowadzi calkiem gospodarstwo domowe , ogrod z dobrym wynikiem. Pracuje przez internet jako deweloper stron internetowych, jedna z ktorych jest moja strona stworzona calkiem przez nia eurolingua.su Szukam pracy jako pomocnik i inne u pana rolnika,ogrodnika w takim miejscu gdzie moge sie nauczyc rolnictwa. Mile widziana praca w Polsce lub za granica, zakwaterowanie, wynagrodzenie stosownego do powierzonej mi pracy.

Roman

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie rolnictwa - produkcji i przetwórstwa. 30 lat pracy w Zakładach Przemysłu Tłuszczowego - w dziale surowcowym. Duża znajomość rynku, szerokie kontakty z producentami zbóż i rzepaku. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania relacji z klientem.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy