Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem lojalną i pracowitą osobą z dużym doświadczeniem w branży rolniczej, ogrodniczej i handlowej. Wykształcenie rolnicze planuję poszerzyć w tym roku studiując podyplomowo na kierunku "Odnawialne źródła energii". Poszukuję pracy w rolnictwie zgodnie z moim wykształceniem, doświadczeniem oraz pasją.


O MNIE

Moje dodatkowe kursy i uprawnienia to m.in: Prawo jazdy kat. B, Zaświadczenie o ukończeniu Służby Przygotowawczej w Służbie Cywilnej, Dyplom kursu -A Sustainable Baltic Region, Uprawnienia próbobiorcy materiału siewnego, Uprawnienia do oceny polowej materiału siewnego, Certyfikat szkolenia -Zasady skutecznej sprzedaży - Trener rozwoju osobistego i biznesu Łukasz Bieliński, Zaświadczenie ze szkolenia -Efektywna sprzedaż - Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: matura
Nazwa szkoły: LO IV w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil pedagogiczny matura z jązyka włoskiego
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister rolnictwa/agrobiologia
Nazwa szkoły: Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: praca magisterska z zakresu zawartości rtąci w glebach Bydgoszczy
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła środowiska w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Odnawialne zasoby i źródła energii

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: handlowiec
Firma: Gardenflora
Obowiązki: Moje zadanie polegało na doradztwie i sprzedaży produktów/rozwiązań ogrodniczych głównie drogą telefoniczną i elektroniczną zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Ponadto tworzyłam i administrowałam forum ogrodniczym.
1234 - 1234
Stanowisko: dyrektor zarządzający
Firma: Wisamet Sp. z o.o.
Obowiązki: Zarządzanie działem administracji, produkcji oraz handlu.
1234 - 1234
Stanowisko: młodszy doradca ds. kart kredytowych
Firma: Promax Pharma Sp z o.o.
Obowiązki: Praca w terenie, prezentacje bezpośrednio u klienta
1234 - 1234
Stanowisko: referent ds.reklamy
Firma: Express Media Sp. z o.o.
Obowiązki: Praca w Expressie Bydgoskim w dziale handlowym zaowocowała współtworzeniem samodzielnego dodatku dla nowych klientów sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do moich obowiązków należało m.in. pozyskiwanie reklamodawców, współpraca z działem grafiki.
1234 - 1234
Stanowisko: agent ubezpieczeniowy
Firma: Votum S.A. Centrum Odszkodowań oraz DSA SA Financial Grou
Obowiązki: Jako agent ubezpieczeniowy w DSA SA prowadziłam pośrednictwo przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych (fundusze emerytalne), wsparcie kierownika oddziału poprzez przygotowywanie szkoleń, raportowanie, rekrutację pracowników.
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Obowiązki: Moje doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując na stanowisku inspektora Działu Nadzoru Nasiennego oraz inspektora Oddziału w Bydgoszczy w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy uważam za bardzo cenne. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu nasiennictwa oraz ochrony roślin. Miałam także okazję obserwacji zmian dokonywanych w polskim prawodawstwie nasiennym w aspekcie dostosowania go do prawodawstwa wspólnotowego a także przemian rynku nasiennego. Do moich obowiązków na stanowisku inspektora należało m.in.: • Nadzór nad podmiotami wpisanymi do rejestru przedsiębiorców prowadzących obrót materiałem siewnym, • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie obrotu materiałem siewnym, • Wydawanie paszportów roślinnych, • Wydawanie świadectw fitosanitarnych, • Pobieranie i badanie prób materiału roślinnego, • Ewidencja występowania organizmów szkodliwych podlegających obowiązkowi zwalczania, • Kontrola fitosanitarna roślin, produktów roślinnych i przedmiotów, pobieranie i badanie prób, • Obsługa eksportu, • Współpraca z organami administracji państwowej, dodatkowo porządkowanie archiwum zakładowego, praca nad wdrażaniem systemu zarządzania jakością.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: odnawialne źródła energii,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: do uzgodnienia

Witam! Jestem z bliskich okolic Włocławka i szukam pracy w gospodarstwie rolnym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na gospodarstwie oraz na maszynach rolniczych i ładowarkach teleskopowych. Umiem podstawowe naprawy w/w maszyn. Posiadam prawo jazdy kat. B,BE oraz uprawnienia na kombajny zbożowe i sieczkarnie. Nie mam żadnych nałogów i nie toleruję pracy z alkoholikami. Oferty proszę kierować na adres e mailowy: pansamochodzik1234@wp.pl. Pozdrawiam

Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technik rolnik, mgr inż. ochrony środowiska po (akademii rolniczej), uprawnienia doradcy rolnego,doradcy rolnośrodowiskowego i eksperta przyrodniczego w programie rolnośrodowiskowym. Pięcioletnie doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej. Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji z zakresu rolnictwa i ochrony środowiska. Prawo jazdy + samochód. Podejmie pracę/współpracę, w doradztwie rolniczym, bądź przedstawicielstwie w branży rolnej.

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Dyrektor hodowli bydła mięsnego

I'm qualified in the field of agriculture - wide program, including growing crop, all vegetable, fish production, cow-dairy-beef, swine/sows, poultry-egg-broiler production (the entire cycle of crop and livestock production), now I work on jobs: environmental protection, quality management and managing of different type of waste.

Miroslav

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy