Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Studia kierunkowe tj. Technika Rolnicza i Leśna połączone ze studium pedagogicznym, szkołą HRowców oraz pracą badawczą i nie tylko w w ramach SKN Inżynierii Rolniczej.


O MNIE

kabaret, sztuka impresjonistyczna, HR, coaching

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Maszyny do prac ziemnych, diagnostyka urządzeł rolniczych, doradztwo rolnicze, odnawialne zródła energii, maszyny lełne, technologie przetwórstwa surowca drzewnego, magazynowanie i transport, komputerowe wspomaganie projektowania, samojezdne kombajny rolnicze. Oprócz wymienionych wyżej kierunków ksztaścenia w ramach programu studiów, zagadnienia związane z suszarnictwem, właściwościami geometrycznymi zbóż oraz reologią w ramach SKN Inżynierii Rolniczej (publikacje naukowe).

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

W czasie swojej kariery zawodowej nauczyłem się umiejętnie organizować pracę własną i ustalać priorytety. Starałem się, aby powierzone mi obowiązki były przeze mnie wykonywane na jak najwyższym poziomie. Jestem osobą odpowiedzialną i zaangażowaną oraz zorientowaną na osiągniecie jak najlepszych rezultatów. Potrafię kierować powierzonymi mojej opiece pracownikami. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętność pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem spokojną i otwartą osobą. Żadnej pracy się nie boję i chętnie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności. Mam mały talent plastyczny co też staram się rozwijać. Łatwo zdobywam przychylność ludzi i mam poczucie humoru.

Daria

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem osobą, która potrafi rzetelnie i z precyzją wywiązywać się z powierzonych obowiązków, kompetentną, zdyscyplinowaną. Jestem otwarty na zmiany i gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji na różnego rodzaju kursach. Dzięki pracy na stanowisku sprzedawcy zdobyłem umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz pracy w grupie. Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizacją oraz pozwoli na rozwój zawodowy

Mariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy