Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką kierunku Ochrona Środowiska na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na Wydziale Nauk o Środowisku. Jestem osobą otwartą, dobrze współpracującą w zespole, jak również z chęcią podejmuję się zadań indywidualnych. Dobrze radzę sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu. Nie boję się nowych wyzwań i staram się wykonywać je rzetelnie i dokładnie. W celu pełniejszej prezentacji mojej osoby z przyjemnością spotkam się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej w dogodnym dla Państwa terminie.


O MNIE

Praktyka w Stowarzyszeniu Komitet Ochrony Orłów Oddział w Olsztynie- m.in. zapoznanie się z aktami prawnymi i decyzjami administracyjnymi dotyczącymi ochrony miejsc gniazdowania ptaków drapieżnych, techniką opisu taksacyjnego lasów z wykorzystaniem map i operatów leśnych, tworzenie baz danych oraz przygotowanie kart kontroli stanowisk dla nadleśnictw w ramach programu -Leśnicy polscy, polskim orłom i in. Praktyka w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Suszu - przeprowadzanie testów m.in. na zawartość substancji hamujących za pomocą BetaStar, zawartość tłuszczu metodą Gerbera, kwasowość metodą miareczkową, zawartość wody w mleku przy pomocy krioskopu i in. Praktyka w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Wilkowie - pobór prób osadu czynnego z reaktorów biologicznych, analiza prób za pomocą wskaźników zanieczyszczeń. Przyroda, muzyka lat 80, taniec

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Znajomość programu komputerowego Case Data Manager 6.0, Photoshop Znajomość stosowania podstawowych narządzi programów Systemu Informacji Przestrzennej w analizach przestrzennych Praktyczne zastosowanie metod hodowli anaerobowych oraz mikroskopii fluorescencyjnej w diagnostyce beztlenowców. Znajomość procesów biotechnologicznych oczyszczania ścieków.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wykorzystanie technik i technologii w ochronie środowiska oraz metod ochrony i odnowy zbiorników naturalnych Rozwiązywanie problemów dotyczących unieszkodliwiania i zagospodarowania odpadów stałych komunalnych oraz przemysłowych Obsługa sprzątu w laboratorium mikrobiologicznym i technologicznym Znajomość zasad zrównoważonego rozwoju Obsługa urządzeł biurowych Obsługa komputera - m.in. MS Office, Internet

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Ankieter
Firma: Ipsos
Obowiązki: Dobry kontakt oraz indywidualne podejście do klienta.
1234 - 1234
Stanowisko: kelnerta
Firma: Bar Staromiejski
Obowiązki: Dobry kontakt oraz indywidualne podejście do klienta.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: biotechnolog ochrony środowiska,
Wynagrodzenie: 2500
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Mam 24 lata, posiadam duże doświadczenie w branży rolnictwa, znam ją od podszewki gdyż pracowałem od dziecka na gospodarstwie rodziców. Posiadam umiejętność obsługi maszyn rolniczych, prawo jazdy kat. B oraz T, oraz mnóstwo chęci do pracy. Rolnictwo jest moją pasją.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: zarządca zakładu przetwórstwa spożywczego

Witam Poszukuje pracy w dużym gospodarstwie rolnym, firmie przetwórstwa rolno-spożywczego lub handlowej.Oprócz 5 letniej pracy w międzynarodowej firmie na stanowisku kierowniczym prowadzę wraz z rodziną gospodarstwo rolne ukierunkowane na chów bydła i uprawę roślin. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę za granicą w zakładach przetwórstwa spożywczego. Oprócz chowu i hodowli zwierząt bardzo dobrze znam się na uprawie roślin, mechanizacji rolnictwa, przetwórstwie i produkcji pasz.Bardzo dobrze operuje sprzętem rolniczym(kombajn, ciągnik rolniczy, ładowarka, a nawet koparka).Moje wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie pozwalają mi na podjęcie pracy w wielu kierunkach oraz w bardzo dobrym stopniu na wypełnienie powierzonych mi obowiązków.

Krzysztof Daniel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jeastem młodym rolnikiem.Posiadam średnie wykształcenie w zawodzie Technik Rolnik o specjalności:uprawa roślin,hodowla zwierząt.Mam umiejętność szybkiego uczenia się,jestem punktualny,angażuje się w wykonywaną pracę,jestem odporny na stres.Posiadam prawo jazdy kat.B.iT.,Uprawnienia konkombajnisty,Operatora Koparko-Ładowarki.Zajmowałem się żywieniem bydła mlecznego,obsługowałem ładowarkę JCB,jeżdże na traktorach.

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy