Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem inżynierem rolnictwa, obecnie rozpocząłem naukę na studiach magisterskich - kierunek agrobiznes, poszukuję pracy związanej z moim wykształceniem. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa o profilu produkcji roślinnej. Chciałbym podjąć pracę/odbyć praktykę zawodową w "dużym" gospodarstwie rolnym, bądź firmie z branży rolniczej, aby zdobyć większe doświadczenie zawodowe. Posiadam prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia do pracy kombajnem zbożowym, ważne uprawnienia do stosowania środków chemicznych, dobra znajomość agrotechniki oraz inne umiejętności związane z tym zawodem.


O MNIE

rolnictwo, przyroda, motoryzacja, historia,informatyka, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: agent celny - spedytor
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalność: ochrona środowiska rolniczego
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik informatyk

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Posiadam wykształcenie zawodowe - hydraulik oraz monter konstrukcji. Pracowałem w zawodzie hydraulika przez 20 lat w szpitalu. Od lat prowadzę własne niewielkie gospodarstwo rolne. Jestem osobą zdyscyplinowaną, chętną do podjęcia pracy, posiadającą doświadczenie w pracy w rolnictwie. Prawo jazdy kat. B oraz T na traktor. Umiem obsługiwać wiele urządzeń rolniczych. Interesuje mnie praca fizyczna, zarówno przy zwierzętach, jak i na polu. Dodatkowo posiadam orzeczenie o umiarkowanej niepełnosprawności, co umożliwia uzyskanie dofinansowania z PFRON przy zatrudnieniu mnie. Zainteresowany każdą formą zatrudnienia. Jeśli szukasz doświadczonego, odpowiedzialnego i uczciwego pracownika, dobrze trafiłeś. Rozważ każdą propozycję, zwłaszcza woj. lubelskie i podkarpackie.

Marian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

mgr inż. zootechniki

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem osobą dobrze zorganizowaną, posiadam umiejętnośc szybkiego uczenia się i dostosowywania się do nowych sytuacji. Posiadam znajomość branży rolniczej w zakresie produkcji roślinnej i agrobiznesu.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy