Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Technologii Chemicznej o specjalizacji Analityka i Fizykochemia Procesów i Materiałów Politechniki Warszawskiej oraz studentką IV roku Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Specjalizację studiów wybrałam nieprzypadkowo, zdobycie doświadczenia w branży rolniczej wpłynęłoby kształcąco na mój rozwój pod względem praktycznym i zawodowym. Bardzo zależy mi na rozwinięciu swojego doświadczenia w dziedzinie rolnictwa i ochrony środowiska. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Potrafię dostosować się do różnych warunków i pracować pod presją czasu. Jestem otwarta na nowe wyzwania i gotowa do zdobywania wiedzy. Posiadam umiejętności pracy i współpracy w grupie. Wierzę, że jestem w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.


O MNIE

Działalność w Tetrze Politechniki Warszawskiej oraz w kole terenowym Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo przy Politechnice Warszawskiej, Teatr, Kulinaria, Turystyka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Politechnika Warszawska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia Chemiczna, Umiejątność pracy w laboratorium analitycznym, Specjalność: Analityka i Fizykochemia Materiałów i Procesów.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona środowiska w Miądzywydziałowym Studium Ochrony środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego - specjalność Ochrona Przyrody

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: DOW Chemical
Obowiązki: Praktyki w biurze firmy w Warszawie; wykonywanie prac biurowych, pozyskiwanie danych z GUS, podstawy pracy w programie SAP
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Miejskie Przedsiębiorswto Wodociągów i Kanalizacji miasta Stołecznego Warszawy
Obowiązki: Praktyki w laboratorium analiz instrumentalnych; analiza zawartości węgla w wodzie na poszczególnych etapach uzdatniania
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Państwowy Instytut Geologiczny - Centralne Laboratorium Chemiczne
Obowiązki: Praktyki w laboratorium analitycznym; przygotowanie próbek do analizy technikami ASA i ICP MS


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Od dziecka uczestnictwo w Wolontariacie. W okresie nauki w liceum wiceprzewodnicząca Samorządu szkolnego. Przez cały oraz studiów I stopnia starosta roku. Potrafię bez problemu pracować z ludzmi, jestem osoba odpowiedzialna i w całości poświęcam się powierzonym obowiązkom.

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem rzetelną i odpowiedzialną osobą, lubię wyzwania oraz poznawać nowych ludzi. Nie boję się żadnej pracy związanej z rolnictwem ponieważ pochodzę z średniego gospodarstwa nastawionego głównie na produkcję roślinna.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: obojętne

Student rolnictwa SGGW, przyszły inżynier (obrona w lutym), znajomość rolnictwa bardzo dobra, dobra orientacja w środkach ochrony roślin i nawozach

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy