Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Świeża absolwentka, inżynier, niedługo magister. Jestem osobą otwartą i z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów interpersonalnych. Jestem także pracowita, sumienna, punktualna, lubię pracować w grupie. Jestem całkowicie dyspozycyjną. Praca pod presją czasu jest dla mnie czynnikiem motywującym. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nigdy nie mówię nigdy :)


O MNIE

Na jesień 2012 planowana obrona tytułu magistra. Strażak ratownik w OSP, ukończony kurs pierwszej pomocy.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona Srodowiska, specj. zarządzanie środowiskiem. Na studiach zdobyłam szeroką wiedzą z zakresu ochrony środowiska, rolnictwa, biotechnologii, botaniki, fizjologii roślin i zwierząt i innych, które bezpośrednio lub pośrednio wiążą sią z Oł. Prace inżynierską pisałam z zakresu ekologii, badał Łowieckich i ekoturystyki.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Stosunki miądzynarodowe, specj. miądzynarodowe stosunki gospodarcze. Na studiach zdobyłam obszerną wiedzą z zakresu ekonomii, finansów, marketingu oraz statystyki i innych przedmiotów ekonomicznych.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000-3000
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W 2011 roku ukończył Moskiewski Państwowy uniwersytet spożywczych produkcji z zawodu technologia mleka i wyrobów mleczarskich ". Staż pracy majstrem 3 lata. kierowca dowód kategorii в;c

Aleksandr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

wieloletnie doświadczenie w pracy w rolnictwie obsługa maszyn praca przy zwierzętach prawojazdy kat.B T.

jerzy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam Jestem osobą uczciwą,sumienną,kreatywną, pracowitą,posiadam doświadczenie w handlu w rolnictwie jako przedstawiciel handlowy oraz specjalista ds.skupu i kontraktacji żywca.Ukończyłem "kurs klasyfikatorów żywca rzeźnego". Posiadam umiejętność koordynowania kilku zadań równocześnie, łatwo nawiązuje i podtrzymuję kontakty handlowe z klientami. Posiadam doświadczenie w rozmowach i negocjacjach handlowych.Znam zagadnienia dotyczące umów kontraktacyjnych w produkcji trzody chlewnej.Uczestniczę w targach branżowych oraz specjalistycznych z branży rolniczej i mięsnej.Posiadam bazę kontaktów- producentów trzody chlewnej w Wielkopolsce i Dolnym Śląsku.Posiadam czynne prawo jazdy kat. A,B,T oraz znajomość obsługi komputera i dostęp stały do internetu.

Zbigniew

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy