Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

witam serdecznie, 25 czerwca 2012 roku, zakończyłam studia magisterskie na kierunku Ochrona Środowiska, na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (pracę dyplomową inżynierską i magisterską broniłam w katedrze mikrobiologii Uniwersytetu - posiadam bardzo dobre przygotowanie laboratoryjne), ponadto kończę studia podyplomowe Technik Żywienia z elementami gospodarstwa domowego, również na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną oraz godną zaufania. Potrafię pracować samodzielnie oraz bez problemu odnajduje się w zespole. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe jest niewielkie (praca sezonowa jako ekspedientka / sprzedawczyni, praktyka w Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków w mojej gminie Sułkowice, praca w laboratorium mikrobiologii na rzecz uczelni), mogę zapewnić, że powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie i dokładnie. Jestem osobą ambitną, pracowitą i otwartą na nowe doświadczenia, wyzwania. Posiadam prawo jazdy kategorii B (z 5-letnią praktyką). Obsługę komputera, pakietu MS Office i internetu mam opanowane w stopniu bardzo dobrym.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia uzupełniające magisterskie dzienne na kierunku: Ochrona środowiska, specjalizacja: Zagrożenia i Ochrona ekosystemów
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia inżynierskie dzienne na kierunku Ochrona środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Stacja Uzdatniania Wody i Oczyszczalnia Ścieków
Obowiązki: praca laboratoryjna
1234 - 1234
Stanowisko: kasjer/sprzedawca
Firma: sklepy spożywcze TANTUS w Myślenicach


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem młoda osobą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zootechnika na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Prace magisterską pisałam na katedrze hodowli bydła. Jestem w stanie przeprowadzić się do innej miejscowości. Jestem komunikatywna, sumienna, odpowiedzialna, chętna do pracy. Bardzo zależy mi na pracy!! Obecnie prowadzę swoją działalność gospodarczą -Salon Pielęgnacji Zwierząt.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem absolwentką Instytutu Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji, metod analitycznych i instrumentalnych. Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością nie jest mi obca. Posiadam wysoko cenione na rynku kwalifikacje Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000/HACCP. Skończyłam równocześnie studia na specjalności Socjologia Stosowana w Zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu socjologii zachowań rynkowych i zarządzania personelem. Na poprzednim stanowisku pracy opracowywałam dokumentację jakościową, szkoliłam pracowników z zakresu wprowadzanego systemu jakości. Pracowalam, także w laboratorium na przyjęciu surowca , czyli rzepaku i innych zbóż. Jestem certyfikowanym laborantem Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych z zakresu badań zbóż i nasion oleistych. Programy komputerowe głownie z pakietu MS Office i Chem Office, opanowałam w stopniu zaawansowanym posiadam umiejętności obsługi urządzeń biurowych. Zdobyłam certyfikat z języka angielskiego Telc B1, fakt ten jest potwierdzeniami moich umiejętności językowych. Posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu certyfikacji wyrobów oraz opracowania i aktualizacji procedur i instrukcji tematycznych. Jako człowiek młody i otwarty jestem osobą komunikatywną. Z racji ukończenia dwóch kierunków studiów jestem bardzo pracowita, dokładna i rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiązki. Posiadam, również wysoce cenioną umiejętność dobrego planowania i organizowania pracy.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Szanowni Państwo, Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowywaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Na poprzednich stanowiskach wykazywałam się znakomitą znajomością produktów, sumiennością oraz zaangażowaniem w powierzone mi zadania. Udowadniałam pracodawcom iż jestem solidnym i rzetelnym pracownikiem. Jestem osobą niezwykle kreatywną z niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi. Ponadto poprzednie stanowiska wymagały ode mnie wyjątkowej samodzielności w realizacji działań. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, zdecydowanie, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina oraz systematyczność i samodzielność. Posiadam wyjątkowe zdolności interpersonalne, w związku z czym uważam się za idealnego pracownika i stanowię doskonała wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami. Wyrażam głęboką nadzieję, że niebawem osobiście będę mogła zaprezentować swoje profesjonalne podejście do oferowanej przez Państwa pracy i udowodnić, że atuty wymienione powyżej mają odniesienie w rzeczywistości.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy