Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Staranna i sumienna, rzetelnie podchodząca do swoich obowiązków, Cierpliwa i wytrwała w dążeniu do celu.
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Nazywam się Tomasz Sobczyński. Jestem absolwentem kierunku Rolnictwo (studia inżynierskie) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz absolwentem kierunku Towaroznawstwo (studia magisterskie) Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ukończyłem kurs -Wewnętrzny Auditor Jakości organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie i Bureau Veritas Certification. Ukończyłem także kursy internetowe -Kredyty i Ty organizowany przez NBPortal.pl oraz Podatek VAT w praktyce - egzamin organizowany przez akademiarozwoju.com. Jestem osobą ambitną i szybko się uczę a zarazem łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że dostosuje się do warunków pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń w danej pracy. Chciałem dodać, że w pracy cechuje mnie solidność, powierzone mi obowiązki nie odkładam na później. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał szansę przedstawić swoją kandydaturę w trakcie bezpośredniej rozmowy.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Bardzo duże doświadcenie w zarządzaniu firmami branzy spozywczej,rolnej,budowlanej,sportowej/prezes zarządu klubu/-38 lat na stanowiskach kierowniczych/prezes,dyrektor,kierownik/. Dyspozycyjny.Na rencie /całkowicie sprawny/zwrot części wynagrodzenia z PfRON.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Ukończyłam zootechnikę o specjalizacji hodowla zwierząt i gospodarka paszowa, dodatkowo uczestniczyłam w wielu seminariach, kurasch i szkoleniach m.in., *Szkolenie "Ekonomika rolnictwa i zarządzanie gospodarstwem rolnym" *Kurs Bałtycki organizowany przez The Baltic University Programme *Seminarium -Rola organizacji pozarządowych w kształtowaniu społecznej odpowiedzialności organizowane przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej *Seminarium -Marketing w podmiotach ekonomii społecznej organizowany w ramach projektu kujawsko - pomorski ośrodek wspierania ekonomii społecznej *Kurs Centrum Wolontariatu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uzyskanie certyfikatu American Heart Association *Ekspedycja Pokojowego Patrolu *Szkolenie w zakresie członka służby informacyjnej *Kurs języka hiszpańskiego na poziomie A2 *Szkolenie -Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 organizowane przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy