Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem lekarzem weterynarii,który przez wiele loat pracuje jako przedstawiciel handlowy w wielu firmach medycznych jak i weterynaryjnych


O MNIE

Literatura, sport, historia

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Lekarz Weterynarii
Nazwa szkoły: SGGW-AR w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Weterynaryjny

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000-6000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą uczciwą odpowiedzialną dyspozycyjną posiadam wiedzę i praktykę w zakresie żywienia zwierząt 20 lat związany z przemysłem paszowym od kier. laboratorium i kontroli jakości dystrybucji i sprzedaży układania receptur paszowych zaopatrzenia surowcowego,zarządzania wytwórnią pasz. Posiadam liczne kontakty z hodowcami drobiu .bydła i trzody chlewnej z terenu Mazowsza i Podlasia.Lubię pracę w terenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Waldemar

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: pracownik biurowy

Szanowni Państwo! Jestem absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach na wydziale rolniczym. Szukam ciekawej pracy, oferującej możliwość rozwoju zawodowego. Jestem człowiekiem ambitnym, zdyscyplinowanym i otwartym na zdobywanie nowych doświadczeń. Dotychczasowa praca nauczyła mnie samodzielności, dokładności i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Jestem przekonany, że te cechy pomogłyby mi w szybkim opanowaniu zasad funkcjonowania Państwa firmy. W zamian za stabilne zatrudnienie gwarantuję swoje pełne zaangażowanie i dyspozycyjność.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Szanowni Państwo, Jestem osobą dyspozycyjną, która potrafi w pełni poświęcić się wykonywanym obowiązkom zawodowym. Do każdego rodzaju zadania podchodzę z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Cenię sobie pracę zespołową, ale równie dobrze radzę sobie w zadaniach wymagających własnej inicjatywy. Moim celem jest zatrudnienie w firmie, która dałaby mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego, gdzie w pełni mógłbym wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie i potencjał. Posiadam doskonałe, udokumentowane referencje z każdego szczebla kariery zawodowej. U pracodawcy cenię sobie profesjonalizm, jakość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Szymon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy