Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 39 lat,jestem dyspozycyjny,sumienny,pracowity.


O MNIE

Wędkarstwo,motoryzacja,zamiłowanie do pracy w rolnictwie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła podstawowa w Słołsku

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: oerator wózka widłowego
Firma: BLOOMINESS w OŚNIE LUBUSKIM
Obowiązki: Rozładunek i załadunek tira,dostawa materiału na linkę produkcyjną.
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Zakład rolny Słońsk
Obowiązki: prace polowe,siewy,orki,doświadczenie na stanowisku traktorzysta,pracowałem na czarno więc nie jestem w stanie udokumentować,że pracowałem na stanowisku traktorzysty.
1234 - 1234
Stanowisko: Pomocnik stolarza
Firma: HOLZWELT w SŁOŃSKU
Obowiązki: metkowanie wyrobów,sortowanie materiału,doświadczenie pracy na traku


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000-2500netto
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskego w Olsztynie. Szukam pracy w zakresie moich kwalifikacji zawodowych tj. w zakresie planowania i organizacji hodowli zwierząt oraz stosowania programów hodowlanych, żywieniowych i profilaktycznych w populacjach różnych gatunków zwierząt. Przygotowany do pracy: w administracji państwowej i samorządowej, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, ośrodkach doradztwa rolniczego, bankach i firmach ubezpieczeniowych, przemyśle rolno-spożywczym, przemyśle paszowym, w przedsiębiorstwach zajmujących się obrotem zwierząt i produktami pochodzenia zwierzęcego a ponadto w placówkach naukowo-badawczych, laboratoriach specjalistycznych, redakcjach wydawnictw rolniczych oraz w szkolnictwie. Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej, praktyki i zajęć terenowych przygotowani do organizowania procesu produkcji i kierowania zespołami ludzkimi.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem osobą, która potrafi rzetelnie i z precyzją wywiązywać się z powierzonych obowiązków, kompetentną, zdyscyplinowaną. Jestem otwarty na zmiany i gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji na różnego rodzaju kursach. Dzięki pracy na stanowisku sprzedawcy zdobyłem umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz pracy w grupie. Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizacją oraz pozwoli na rozwój zawodowy

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem doświadczonym pracownikiem w rolnictwie, ukończona szkoła rolnicza pozwoliła mi na uzyskanie pracy w pręznie rozwijających się kombinatach PGR a później w prywatnym gospodarstwie rolnym. Dalsza moja kariera sięga pracy jako sprzedawca środków ochrony roślin oraz pojazdów rolniczych. Ostatnim moim doświadczeniem jest pięcioletni okres pracy na fermie bydła, jako kierownik. Jestem sumienny, pracowity, łatwo nawiązuje kontakty.

Andrzej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy