Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Za moją osobą przemawia wykształcenie zootechniczne, dzięki któremu zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z hodowlą i żywieniem zwierząt gospodarskich. Po skończonych studiach odbyłam staż w Terenowym Zespole Doradców w Drawsku Pomorskim na stanowisku doradca rolniczy. Pracując jako doradca rolniczy zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z doradztwem rolniczym. Nauczyłam się kontaktu z klientem, wykazałam się umiejętnościami prowadzenia rozmowy. Dodam, że z łatwością pozyskuję informację przez telefon i internet, wykazując się przy tym samodzielnością. Odznaczam się także umiejętnościami pracy w grupie. Podejmując pracę wykazuje duże zaangażowanie w wykonywane przeze mnie zadania, realizując je w 100%. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania i odznaczam się dobrymi zdolnościami adaptacyjnymi.


O MNIE

Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności: -dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (Microsoft Office, Open Office) -dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, faks, skaner, drukarka) -samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyscyplina pracy, umiejętność pracy w zespole Zainteresowania: akwarystyka, haft krzyżykowy, uprawa kwiatów i pielęgnacja ogrodu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: UMCS Lublin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pedagogika, studia podypmowe, tryb zaoczny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek zootechnika, specjalność doradztwo i rozwój obszarów wiejskich. Kwalifikacje: -wiedza z zakresu hodowli i żywienia zwierząt gospodarskich, -wiedza z zakresu uprawy roli i roślin. Odbyte szkolenia: Obrót i konfekcjonowania środków ochrony roślin oraz stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy (2009 r.) Certyfikat z kursu na Wewnątrznego Auditora Jakości (2007 r.)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stażysta - doradca rolniczy
Firma: Terenowy Zespół Doradców w Drawsku Pomorskim
Obowiązki: Kwalifikacje: -znajomość Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich 2007-2013, -wiedza z zakresu wypełniania wniosków obszarowych i rolnośrodowiskowych, -umiejętność wypełniania wniosków do PROW 2007-2013 pod okiem doradcy, -umiejętności z zakresu organizacji wyjazdu rolników na szkolenia i seminaria, -wiedza z zakresu wypełnienia dokumentów odnośnie podjęcia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego - zgłoszenie, plan produkcji roślinnej i zwierzęcej. Odbyte szkolenia: Produkcja mięsa wysokiej jakości szansą opłacalności produkcji - zasięg wojewódzki Zasady otrzymywania dopłat bezpośrednich a obowiązek spełnienia przez gospodarstwo zasad wzajemnej zgodności, ze szczególnym uwzględnieniem programów zwalczania chorób zakaĹşnych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: doraca rolniczy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem osobą odpowiedzialną i rzetelną. Posiadam umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów zadań. Łatwo dostosowuję się do nowych warunków. Potrafię pracować w zespole i z zespołem. Potrafię zareagować właściwie zarówno w sytuacji konfliktowej, jak i wzbudzić zainteresowanie u potencjalnego klienta W pracy szukam wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego. Mogę świadomie napisać, że jestem osobą, która do takiej pracy się nadaje. Chętnie postaram się przekonać Państwa o tym podczas bezpośredniej rozmowy. Jestem przekonany, że uda mi się Państwu udowodnić, że firma skorzysta na współpracy ze mną

Arkadiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

mgr inż. agrobiznesu, technik ekonomista

Beata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Rozpoczynałem swoją karierę zawodową od stanowiska majstra produkcji w Zakładach Chmielarskich w Lublinie. Ze sprzedażą mam styczność od ponad dwudziestu lat, na początku, jako kierownik, następnie dyrektor handlowy, a na koniec, jako prezes Zarządu Chmiel Polski S.A. Dzięki temu zdobyłem praktyczne doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów różnej wielkości na rynku krajowym i zagranicznym. W okresie mojego zatrudnienia byłem odpowiedzialny za kontakty handlowe w całej Polsce i na świecie. Doprowadziłem do wielokrotnego wzrostu przychodów ze sprzedaży, poprzez wzrost woluminów sprzedawanych produktów i towarów chmielowych, środków ochrony roślin oraz środków i narzędzi potrzebnych do produkcji roślinnej. Było to możliwe dzięki poszerzeniu grupy klientów oraz zwiększeniu liczby asortymentów produktów oferowanych przez Spółkę. Osiągałem wyniki znacznie przekraczające wyznaczone mi targety finansowe, za które wielokrotnie przyznano mi nagrody. Podczas swojej pracy stawiałam na współpracę krajową i międzynarodową, dzięki czemu Chmiel Polski S.A. stał się liczącym dostawcą do dużych grup browarniczych, takich jak: Kompania Piwowarska, Heineken, Carlsberg i inne.

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy