Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Za moją osobą przemawia wykształcenie zootechniczne, dzięki któremu zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z hodowlą i żywieniem zwierząt gospodarskich. Po skończonych studiach odbyłam staż w Terenowym Zespole Doradców w Drawsku Pomorskim na stanowisku doradca rolniczy. Pracując jako doradca rolniczy zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z doradztwem rolniczym. Nauczyłam się kontaktu z klientem, wykazałam się umiejętnościami prowadzenia rozmowy. Dodam, że z łatwością pozyskuję informację przez telefon i internet, wykazując się przy tym samodzielnością. Odznaczam się także umiejętnościami pracy w grupie. Podejmując pracę wykazuje duże zaangażowanie w wykonywane przeze mnie zadania, realizując je w 100%. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania i odznaczam się dobrymi zdolnościami adaptacyjnymi.


O MNIE

Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności: -dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (Microsoft Office, Open Office) -dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, faks, skaner, drukarka) -samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyscyplina pracy, umiejętność pracy w zespole Zainteresowania: akwarystyka, haft krzyżykowy, uprawa kwiatów i pielęgnacja ogrodu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: UMCS Lublin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pedagogika, studia podypmowe, tryb zaoczny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek zootechnika, specjalność doradztwo i rozwój obszarów wiejskich. Kwalifikacje: -wiedza z zakresu hodowli i żywienia zwierząt gospodarskich, -wiedza z zakresu uprawy roli i roślin. Odbyte szkolenia: Obrót i konfekcjonowania środków ochrony roślin oraz stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy (2009 r.) Certyfikat z kursu na Wewnątrznego Auditora Jakości (2007 r.)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stażysta - doradca rolniczy
Firma: Terenowy Zespół Doradców w Drawsku Pomorskim
Obowiązki: Kwalifikacje: -znajomość Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich 2007-2013, -wiedza z zakresu wypełniania wniosków obszarowych i rolnośrodowiskowych, -umiejętność wypełniania wniosków do PROW 2007-2013 pod okiem doradcy, -umiejętności z zakresu organizacji wyjazdu rolników na szkolenia i seminaria, -wiedza z zakresu wypełnienia dokumentów odnośnie podjęcia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego - zgłoszenie, plan produkcji roślinnej i zwierzęcej. Odbyte szkolenia: Produkcja mięsa wysokiej jakości szansą opłacalności produkcji - zasięg wojewódzki Zasady otrzymywania dopłat bezpośrednich a obowiązek spełnienia przez gospodarstwo zasad wzajemnej zgodności, ze szczególnym uwzględnieniem programów zwalczania chorób zakaĹşnych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: doraca rolniczy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Witam Szanownych Państwa, moich przyszłych pracodawców Z wykształcenia i zamiłowania jestem zootechnikiem a zwierzęta to moja pasja!

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: dojarz pracownik fizyczny

Mechanik maszyn rolniczych kierowca ABT LAKIERNIK

ADAM

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy

Jestem osobą która posiada wykształcenie rolnicze które jest stale poszerzane.Posiadam również wiedzę praktyczna związaną z rolnictwem zdobyta podczas pracy w firmie Warpol-Agro

Dariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy