Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osoba posiadającą zdolności organizacyjne, lubiącą wyzwania i chętnie się uczącą nowych rzeczy. W dziedzinie ogrodnictwa najbardziej interesuję się warzywnictwem, kwiaciarstwem oraz szkółkarstwem. Posiadam wiedzę z zakresu uprawy szklarniowej roślin ozdobnych oraz uprawy warzyw polowych, przygotowania produkcji i jej prowadzenia, nawożenia roślin (również fertygacja) oraz prowadzenia ochrony. Posiadam również wiedzę z zakresu zakładania ogrodów oraz znajomość drzew i krzewów ozdobnych. We wszystkie nowe, nieznane dotychczas przedsięwzięcia chętnie się wdrażam. Do moich zalet należy energiczność, chęć nauki, dobra organizacja pracy oraz komunikatywność
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: ogrodnictwo specjalność: ogrodnictwo ogólne
1234 - 1234
Nazwa szkoły: II L.O. im. T. Kościuszki w Kaliszu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil z rozszerzoną biologią, chemią i geografią

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik
Firma: Gospodarstwo rolno- ogrodnicze
Obowiązki: Gospodarstwo rolno- ogrodnicze zajmuje się produkcją kwiatów balkonowych, rabatowych oraz chryzantem oraz uprawą warzyw polowych, a także budową ogrodów przydomowych. W pracy jestem odpowiedzialny za przygotowanie produkcji, ustalanie nawożenia, monitoring roślin oraz nadzór nad budową ogrodów.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Dzień dobry. Nazywam sie Andrzej Barvanov. Jestem Ukraincem, ale teraz mieszkam v Polsce. Pracuję w rolnictwe Biała Rawska, do grudnia. Mam 36 lat. Mówię cokolwek po polsku i po angielsku. Czy moglibyście mi pomóc? Chciałbym pracować w Polsce czy Zagranice. Jaku pracu możete mnie polece? Interesuje mnie praca w rolnictwie, producie czy inna. Bardzo dzięki. Moj telefon komórkowy +48661581645, e-maile andrzej.nov@op.pl. Proszę zadzwonić czy napisać mnie.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Magister Inżynier zootechniki. Ukończone studia dzienne jednolite na wydziale Hodowli i Biologii zwierząt uniwersytetu Technologiczno-przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Doświadczenie w pracy na fermach bydła za granicą (praktyki studenckie w Niemczech) i w kraju na stanowisku zootechnika na fermie o obsadzie około 600 szt. Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego/ doradcy żywieniowego w znanej firmie paszowej.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: w

Mam 25 lat bez nałogów,sprawny fizycznie,pojętny,pracowity,bez konfliktowy.Mieszkam i pochodzę ze wsi więc zadna praca fizyczna nie jest mi obca.Posiadam prawa jazdy kat B,umiem prowadzic pojazdy osobowe jaki i mniejsze dostawcze do 3,5 tony ładowności,potrafię obsługiwać się ciągnikiem rolniczym.Pracowałem kiedyś w firmie sadowniczej przy uprawie borówki amerykanskiej potrafię dokaonac przecinki,pielenie,obsługa piły spalinowej oraz kosy,prace porządkowe,nawadnianie,zbiory.Mogę podjąć się drobnych napraw jak i wszelkich prac związanych w pracach rolniczych takich jak zbiory,hodowla trzody chlewnej,prace polowe.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy