Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem tegoroczną absolwentką rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jako osoba cechuje się duża aktywnością do działania, nie obce mi są wyzwania, które wymagają znacznych nakładów siły i energii. Jako studentka przynależałam do Studenckich Kół Naukowych- Doradztwa rolniczego i Fitopatologów. W ostatnim z wymienionych uczestniczyłam w badaniach naukowych tematycznie związanych z obecnością patogenów w środowisku, które to zaowocowały wystąpieniem na konferencji oraz współautorstwem w artykule naukowym. Z racji specyfiki kierunku studiów, odbyłam dwa razy praktyki w gospodarstwie rolnym o nastawieniu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym. Ponadto moi rodzice posiadają gospodarstwo, dlatego też jestem zaangażowana w pracę na roli od dzieciństwa. Doświadczenie w branży rolniczej mogę również poprzeć corocznymi wyjazdami do pracy sezonowej na teren Niemiec- 2 razy do zbioru ogórków oraz 4 razy do zbioru truskawek. Zależałoby mi na znalezieniu oferty pracy, która pozwalała mi będzie na rozwijanie dotychczasowej wiedzy i umiejętności, a także na zdobycie doświadczenia, pod okiem profesjonalnej kadry. Biorąc pod uwagę moją kreatywność oraz komunikatywność liczę na przychylność przyszłych pracodawców oraz uważam, że decyzja o przyjęciu mnie do pracy będzie trafnym wyborem. Pozdrawiam Patrycja Fornalczyk


O MNIE

Sport: narciarstwo, fitness, jogging Film

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Wrocławski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Socjologia Specjalizacja: Komunikacja społeczna i badanie rynku
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalizacja: Agronomia

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: powyżej 1800 zł
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Magister inżynier - UP we Wrocławiu

Irmina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Doradca hodowlany w zakresie hodowli bydła

Jestem absolwentką studiów II stopnia na kierunku zootechnika na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Rozpoczęłam tam również studia III stopnia (doktoranckie), które obecnie kończę. W trakcie mojego toku kształcenia zdobywałam wiedzę kierunkową oraz doświadczenie poprzez: praktyki zawodowe, uczestnictwo w konferencjach i projektach badawczych oraz konsultacje z producentami surowców pochodzenia zwierzęcego.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu z tytułem magister inżynier, na kierunku Zootechnika (specjalność Hydrobiologia i Ochrona Środowiska). Jestem osobą młodą, dyspozycyjną, otwartą na nowe propozycje, jestem zorganizowana, bezkonfliktowa, szybko się uczę i dostosowuję do nowej sytuacji i ludzi. Posiadam poczucie humoru i dystans do swojej osoby. Nie posiadam materialnego podejścia do życia. Mocno angażuję się w to ,co robię i staram sie robić to jak nalepiej. Posiadam prawo jazdy kat.B, jestem gotowa do podróży służbowych i poznania nowych mi dziedzin nauki.

Agata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy