Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem tegoroczną absolwentką rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jako osoba cechuje się duża aktywnością do działania, nie obce mi są wyzwania, które wymagają znacznych nakładów siły i energii. Jako studentka przynależałam do Studenckich Kół Naukowych- Doradztwa rolniczego i Fitopatologów. W ostatnim z wymienionych uczestniczyłam w badaniach naukowych tematycznie związanych z obecnością patogenów w środowisku, które to zaowocowały wystąpieniem na konferencji oraz współautorstwem w artykule naukowym. Z racji specyfiki kierunku studiów, odbyłam dwa razy praktyki w gospodarstwie rolnym o nastawieniu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym. Ponadto moi rodzice posiadają gospodarstwo, dlatego też jestem zaangażowana w pracę na roli od dzieciństwa. Doświadczenie w branży rolniczej mogę również poprzeć corocznymi wyjazdami do pracy sezonowej na teren Niemiec- 2 razy do zbioru ogórków oraz 4 razy do zbioru truskawek. Zależałoby mi na znalezieniu oferty pracy, która pozwalała mi będzie na rozwijanie dotychczasowej wiedzy i umiejętności, a także na zdobycie doświadczenia, pod okiem profesjonalnej kadry. Biorąc pod uwagę moją kreatywność oraz komunikatywność liczę na przychylność przyszłych pracodawców oraz uważam, że decyzja o przyjęciu mnie do pracy będzie trafnym wyborem. Pozdrawiam Patrycja Fornalczyk


O MNIE

Sport: narciarstwo, fitness, jogging Film

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Wrocławski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Socjologia Specjalizacja: Komunikacja społeczna i badanie rynku
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalizacja: Agronomia

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: powyżej 1800 zł
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Świeża absolwentka, inżynier, niedługo magister. Jestem osobą otwartą i z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów interpersonalnych. Jestem także pracowita, sumienna, punktualna, lubię pracować w grupie. Jestem całkowicie dyspozycyjną. Praca pod presją czasu jest dla mnie czynnikiem motywującym. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nigdy nie mówię nigdy :)

Kinga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczegowe Wrocławiu, kierunek studiów zootechnika. Podczas studiów rozpoczęłam pracę w ARiMR gdzie do moich obowiązków należała idetyfikacja i rejestracja zwierząt, obsługa wniosków obszarowych oraz obsługa wniosków inwestycyjnych. Posiadam dwa konie dzięki temu hobby postanowiłam pójść na kurs instruktora jazdy konnej co uczyniłam w ubiegłym roku. Od tamtej pory oprócz pracy zawodowej uczę także jazdy konnej. Jestem osobą miłą otwartą i szybko nawiązuję kontakty interparsonalne.

Aleksandra Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Swoją karierę zawodową rozpoczynałem w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Na stanowisku starszego inspektora zajmowałem się m.in. kontrolą gospodarstw rolnych prowadzących Integrowaną Produkcję Roślin, kontrolą obrotu materiałem siewnym, diagnostyką agrofagów i przeprowadzaniem szkoleń dla rolników. Moim drugim miejscem pracy była firma produkcyjna PPHU Sady-Trzebnica. Kierowałem w niej uprawami sadowniczymi na obszarze 50 ha. Prowadziłem ochronę chemiczną, biorąc pod uwagę dostępność środków ochrony roślin i możliwości finansowe firmy. Aranżowałem pracę dla swoich ludzi, dobierałem pracowników na sezon, który wraz z zimowym cięciem trwał nawet 10 miesięcy w roku. Zarządzałem grupą 25 osób.

Włodzimierz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy