Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam Jestem osobą uczciwą,sumienną,kreatywną, pracowitą,posiadam doświadczenie w handlu w rolnictwie jako przedstawiciel handlowy oraz specjalista ds.skupu i kontraktacji żywca.Ukończyłem "kurs klasyfikatorów żywca rzeźnego". Posiadam umiejętność koordynowania kilku zadań równocześnie, łatwo nawiązuje i podtrzymuję kontakty handlowe z klientami. Posiadam doświadczenie w rozmowach i negocjacjach handlowych.Znam zagadnienia dotyczące umów kontraktacyjnych w produkcji trzody chlewnej.Uczestniczę w targach branżowych oraz specjalistycznych z branży rolniczej i mięsnej.Posiadam bazę kontaktów- producentów trzody chlewnej w Wielkopolsce i Dolnym Śląsku.Posiadam czynne prawo jazdy kat. A,B,T oraz znajomość obsługi komputera i dostęp stały do internetu.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Bojanowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla roślin i nasiennictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista skupu żywca
Firma: Zakład mięsny " Dworecki " Golejewo
Obowiązki: Skup żywca od rolników,nawiązywanie kontaktów handlowych, rozliczanie faktur za dostarczony żywiec, kontrola terminów płatności za dostarczony żywiec.
1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista skupu i kontraktacji
Firma: Polski Koncern Mięsny " Duda"
Obowiązki: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z producentami trzody chlewnej, podpisywanie umów kontraktacyjnych z rolnikami, kontrola dostaw żywca zgodnie z ustaleniami,reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych branży mięsnej.Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z kontrahentami.
1234 - 1234
Stanowisko: Inkasen gazowy- windykator należności
Firma: "Inkas" Sp.zo.o Leszno
Obowiązki: Odczyty liczników gazowych oraz windykacja nieuregulowanych i przeterminowanych należności za zużyty gaz.
1234 - 1234
Stanowisko: Oddziałowy działu ochrony
Firma: Zakład Karny Rawicz
Obowiązki: Służba w dziale ochrony, kontrola ruchu skazanych na oddziale, utrzymanie porządku i dyscypliny na oddziale, współpraca z wychowawcami oddziału.
1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista skupu żywca
Firma: Gminna Spółdzielnia S.CH Miejska Górka
Obowiązki: Skup trzody chlewnej i bydła od rolników, wystawianie dokumentów zakupu żywca.Planowanie i koordynacja zakupów żywca w terenie.
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta
Firma: Stadnina Koni Żołędnica
Obowiązki: Wszystkie prace w gospodarstwie zlecone przez pracodawcę. ( praca ze zwierzętami, prace polowe ).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000,00 PLN
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młodym,ambitnym pełnym poczucia humoru oraz łatwo nawiązującym kontakty człowiekiem.Nie boję się żadnych wyzwań.Umiejący pracować w zespole. Pozdrawiam:)

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W tym roku ukończyłam studia na kierunku zootechnika o specjalności hodowla i użytkowanie zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera. Posiadam również ukończony kurs "Wymogów wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym", dający uprawnienia doradcy rolniczego. Na studiach odbyłam praktykę w Dydaktyczno-Badawczej Stacji Dświadczalnej Małych Przeżuwaczy w Bezku, która dała mi możliwość pracy przy zwierzetach (przygotowywanie paszy, zabiegi peilęgnacyjne), a także poznania pracy biurowej(wypełnianie dokumentacji hodowlanej pisemnie i komputerowo, wypełnianie wniosków do ARiMR). Znam na poziomie komunikatywnym język niemiecki i angielski, biegle posługuje się komputerem (internet iraz programy pakietu Office, zapoznałam się z programami zootechnicznymi). Mam również prawo jazdy kat.B. Jestem osobą pracowitą i bardzo dokładną, biorę pełną odpowiedzialność za powierzone mi obowiązki.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Jestem gotowa podjąć każdy rodzaj pracy

Jestem osobą szukającą pracy która pozwoliłaby mi się zrealizować po studiach i rozwinąć zawodowo. Jestem gotowa podjąć się nowych wyzwań i obowiązków, pomaga mi w tym szybkie przyswajanie wiedzy. Staram się być osobą rzetelną, punktualną i do powierzonych mi obowiązków podchodzę z możliwie jak największą odpowiedzialnością.

Aneta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy