Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Ochroniarz
Firma: Justus


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

młody, ambitny, sumienny, opanowany, spokojny, zaradny, lojalny

Krystian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, z sześcioletnim doświadczeniem praktycznym w branży ogrodniczej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji i rozmnażania roślin ozdobnych, całorocznej pielęgnacji ogrodu z użyciem narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz nawiązywania i budowania relacji z klientami. Osoba komunikatywna, odnajduje się zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej, odporna na monotonność zadań, systematyczna i odpowiedzialna. Chętnie podejmie się pracy w której nabyte doświadczenie będzie przydatne w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu firmy, z możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności związanych z branżą ogrodniczą i szkółkarską.

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Stażysta

Jestem studentem zootechniki (II rok, magisterskie, specjalność żywienie i dietetyka zwierząt). Posiadam wykształcenie zootechniczne (inżynier zootechnik, specjalność hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt), oraz dużą wiedzę z zakresu chowu i hodowli zwierząt gospodarskich. Moimi atutami są pracowitość, punktualność i zaangażowanie. Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie pomagają mi w kontaktach z innymi ludźmi. W pracy z innymi szukam kompromisu, który zadowoli obydwie strony. Staram się konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu, zarówno powierzonego jak i tego, który sam sobie stawiam. Potrafię uczyć się na własnych błędach i wyciągać z nich wnioski.

Jakub

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy