Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończone studia Rolnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Technikum ekonomiczne o specjalności Rachunkowość i Finanse w pełni przygotowały mnie do podjęcia odpowiedzialnej pracy. Pozyskana wiedza w pełni przygotowała mnie zarówno merytorycznie jak i praktycznie do podjęcia danego stanowiska. Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą, a także komunikatywną i bezpośrednią. Jestem bezkonfliktowa i potrafię szybko działać i wykonywać powierzone mi zadania. Mimo młodego wieku mam łatwy kontakt z ludźmi wszystkich pokoleń. Chętnie i szybko się uczę oraz posiadam wiele umiejętności cennych w pracy w zespole jak również w zadaniach indywidualnych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo Europejskie- studia inżynierskie Ochrona Roślin i Nasiennictwo- studia magisterskie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ekonomista
Nazwa szkoły: Technikum ekonomiczne im. Stanisława Staszica w Szczytnie,
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalność Rachunkowość i Finanse.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca klijenta indywidualnego
Firma: Telekomunikacja Polska SA pod logiem firmy Orange


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Studia podyplomowe "Menedżer jakości i bezpieczeństwa żywności. Bioinżynieria produkcji żywności. Specjalność: Gospodarka żywnościowa.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Witam.Jestem młody, energiczny, lubię wyzwania. Poszukuję pracy w sektorze rolnym gdyż jest to moją pasją. Ukończyłem technikum rolnicze. Lubię pracę ze zwierzętami, znam zasady żywienia zwierząt. Potrafię obsługiwać maszyny rolnicze. Posiadam prawo jazdy kategorii B i T. Mam ukończony kurs asystenta rachunkowości.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy