Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doświadczenie w pracy przy zwierzętach, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju zawodowego. Zainteresowana zdobyciem pracy w obszarze zootechniki, medycyny weterynaryjnej lub pokrewne.


O MNIE

KURSY: - prawo jazdy kat. B - Uczestnictwo w projekcie -Wiedza do biznesu-czyli promocja przedsiębiorczych postaw w wielkopolskiej nauce - 6 godzinne szkolenie z tematyki -Fundusze UE ORGANIZACJE: - Samorząd Studencki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - Koło Naukowe Zootechników i Biologów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (Przewodnicząca Sekcji Weterynaryjnej) ZAINTERESOWANIA: - Zwierzęta i przyroda ( jeleniowate, medycyna weterynaryjna) INNE: - Umiejętność obsługi komputera - MS Office - Umiejętność pracy w zespole - Łatwość nawiązywania kontaktów - Komunikatywność - Szybko się uczę - w trakcie trwania studiów - wyjazdy terenowe z lekarzem weterynarii do stad bydła

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalność: Agroturystyka
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalność: Hodowla zwierząt specjalizacja: Hodowla i genetyka zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista
Firma: Stacja Badawcza IP PAN - Ferma jeleniowatych
Obowiązki: - codzienna praca na fermie połączona z obsługą zwierząt: daniele, jelenie szlachetne, jelenie sika, muflony, owce, kozy, konie (obcinanie poroża, kolczykowanie, korekcja racic,strzyża, iniekcje podskórne i domięśniowe, lonżowanie) -obsługa ruchu turystycznego (prowadzenie prelekcji na temat jeleniowatych,oprowadzanie odwiedzających po fermie,obsługa kasy fiskalnej) -znajomość specyfiki hodowli jeleniowatych -znajomość funkcjonowania odłowni w tym poskromu hydraulicznego oraz naskokowego dla jeleniowatych
1234 - 1234
Stanowisko: Przewodnik, Obsługa zwierząt
Firma: Stacja Badawcza IP PAN - Ferma jeleniowatych
Obowiązki: -Obsługa ruchu turystycznego (oprowadzanie po fermie, prowadzenie krótkich wykładów na temat jeleniowatych w muzeum Stacji) -codzienna praca na fermie połączona z obsługą zwierząt: daniele, jelenie szlachetne, jelenie sika, muflony, owce, kozy, konie (obcinanie poroża, odrobaczanie, kolczykowanie, korekcja racic)
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta, praktykant
Firma: Gospodarstwo Rolne W. Chachulski (KAWIKS)
Obowiązki: Ferma trzody chlewnej (ok. 700 loch, cykl zamknięty - praca w dziale rozrodu: codzienny odpas oraz ocena stanu zdrowia i kondycji zwierząt (iniekcje podskórne i domięśniowe), zabiegi na prosiętach (kastracja, szlifowanie kiełków, kauteryzacja ogonków), pobieranie, ocena i przygotowanie nasienia do inseminacji, inseminacja trzody chlewnej , meblowanie oraz standaryzacja miotów, dbanie o odpowiednią obsadę prosiąt w kojcach (wybór loch "mamek"), przemieszczanie zwierząt wynikające z bieżącej produkcji, odsadzanie prosiąt, badanie USG na ciążę, czuwanie nad prawidłowym przebiegiem porodu i pomoc przy rozwiązywaniu "ciężkich porodów", prowadzenie dokumentacji w programie AgroSoft WinPig, prowadzenie tygodniowych raportów produkcji, wypełnianie kart zwierząt, kontrola sterowników klimatu, stanu pasz, dbanie o warunki bytowe zwierząt
1234 - 1234
Stanowisko: Przewodnik
Firma: Stacja Badawcza IP PAN - ferma jeleniowatych
Obowiązki: - obsługa ruchu turystycznego
1234 - 1234
Stanowisko: Pomocnik Instruktora jazdy konnej (praca w zamian za jazdę konną)
Firma: KJ "Pony"
Obowiązki: -Pomoc przy nauce jazdy konnej (tłumaczenie podstaw jazdy konnej, lonżowanie, siodłanie, czyszczenie koni)
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Stacja Badawcza IP PAN - Ferma jeleniowatych; Hodowla Zachowawcza Konia Huculskiego w Wołosatym oraz stanica Konia huculskiego w Tarnawie Niżnej (Bieszczadzki Park Narodowy)
Obowiązki: - codzienna opieka nad końmi, - pomoc w obsłudze ruchu turystycznego


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Asystent(ka) Lekarza weterynarii itp.,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą potrafiącą ciężko pracować na swój sukces, szybko działającą i nie bojącą się nowych wyzwań. Umiejącą pracować w grupie pod presją czasu jak również na samodzielnych stanowiskach. Posiadam ponad roczne doświadczenie pracy w Holandii, posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym oraz holenderskim na poziomie podstawowym. Jestem biegła w obsłudze pakietu Office, jak również programów Corel, Adobe Photoshop.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: kierownik produkcji, dyrektor ds. handlowych, przedstawiciel handlowy, doradca żywieniowy...

Jestem absolwentem Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczej w Szczecinie . Posiadam 29-letni staż pracy w kilku renomowanych przedsiębiorstwach, w tym i o dużym udziale kapitału zagranicznego. Zawsze spełniałem oczekiwania moich pracodawców. W ciągu tych lat pogłębiałem swoją wiedzę z zakresu wszystkich pojawiających się nowości związanych z moim zawodem. Uczestniczyłem w dużej ilości szkoleń i kursów. Obecnie pracuję jako kierownik dużej mieszalni pasz, więc doskonale znam problematykę związaną z paszami, wszelkimi dodatkami paszowymi jak i żywieniem zwierząt. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, wytrwałą, systematyczną i dokładnie wykonującą powierzone obowiązki. Jeżeli widzieliby Państwo moją osobę jako kandydata do pracy w Waszym przedsiębiorstwie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Bogdan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechik lub przedstawiciel handlowy

Ambitny student zootechniki, ktłry lubi prace ze zwierzłtami. Nie mam problemłw z nawiłzywaniem nowych kontaktłw i lubił ciłgle poszerzał swojł wiedzł zwiłzanł z chowem i hodowlł zwierzłt gospodarskich.

Dariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy