Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Wydziału Ogrodniczego na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie ze specjalnością Sztuka Ogrodowa. Dotychczas swoje umiejętności rozwijałam jako asystentka w biurze architektury krajobrazu. Ponadto doskonaliłam swoje zainteresowanie pracując w kwiaciarni na stanowisku florysta.Prowadziłam nadzór nad Centrum Ogrodniczym na stanowisku doradca klienta. W tej pracy zdobyłam doświadczenie w zakresie obsługi klienta, organizacji pracy, a także szeroką wiedzę na temat roślin. Obecnie swoją wiedzę przekazuję słuchaczom w centrum edukacyjnym prowadząc przedmioty związane z projektowaniem i urządzaniem architektury krajobrazu. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.


O MNIE

Ukończony kurs bukieciarstwa, zezwolenie na obrót środkami ochrony roślin. Obsługa komputera: Pakiet MS Office, Gardenphilia, AutoCad. Zainteresowanie: rysunek, książki: Paulo Coelho, Eric-Emmanuel Schmitt

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo Specjalizacja: Sztuka Ogrodowa
1234 - 1234
Nazwa szkoły: IV Liceum Ogólnoksztaścące im. Gustawa Morcinka w Tychach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek rekreacyjno-zdrowotny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: doradca klienta
Firma: Archi-Flora Architektura Krajobrazu w Katowicach
Obowiązki: Zdobyłam doświadczenie w zakresie obsługi klienta, organizacji pracy. Do moich obowiązków zawodowych należało także zamawianie i przyjmowanie towarów, sprzedaż i prowadzenie całodziennej dokumentacji, okresowa inwentaryzacja oraz dbałość o wygląd Centrum.
1234 - 1234
Stanowisko: Florystka
Firma: Kwiaciarnia Wenta w Oświęcimiu
Obowiązki: Do moich obowiązków należało sprzedaż upominków, kwiatów. Układanie bukietów, wiązanek, palm, wieńców pogrzebowych. Dbanie o kwiaty i porządek w kwiaciarni.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

poszukuję dodatkowej pracy w rolnictwie, mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych.Skończyłem technikum mechanizacji rolnictwa.Powierzone zadania wykonuję sumiennie.Posiadam potrzebne uprawnienia do obsługi maszyn rolniczych jak również prawo jazdy kat:A,B,C,D i E.

Stanisław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy, mam doświadczenie w wolontariacie z psami i kotami. Krowy, konie i świnie nie sa mi obce i bardzo lubię z nimi pracować

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: ogrodnik

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu kierunku Ogrodnictwo ze specjalizacją Produkcja ogrodnicza (wyuczona)nabyta specjalizacja to Dendrologia i Rośliny ozdobne. Obecnie kończę kurs pedagogiczny- uprawnienia nauczycielskie oraz prowadzenie kursów i szkoleń. Lubie pracę w grupie, nie boję się samodzielnej pracy. Dobrze zorganizowana, łatwo nawiązuje kontakty, nie zrażam się początkowymi trudnościami.

Jolanta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy