Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Kierunek studiów jaki obrałam na Akademi Rolniczej w Krakowie, był kontynuacją nauki w Technikum Ogrodniczym w Wojniczu. Poszerzając swoją wiedzę, zaczełam studia podyplomowe ,,Z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce, wiedzę i umiejętności zdobyte podczas etapów edukacji i chciałabym zainteresować Państwa swoją osobą. Do zaoferowania Państwu mam doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy jako sprzedawca w Przedsiębiorstwie szkółkarskim ,,Tęczowa Dolina oraz przygotowanie administracyjne które uzyskałam odbywając staż w Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Kontrolera jakości owoców zdobyte podczas praktyk w Wielkiej Brytanii oraz w sprzedaży detalicznej w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Brzeznej.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicz im Hugona Kośćtaja w Krakowie Wydziała Rolniczo-Ekonomiczny
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek:Rolniczy w zakresie Ochrony środowiska Rolniczego Umiejątności programowania,organizowania oraz kontroli działalności w zakresie ochrony i kształtowania środowiska, kierowanie zespołami ludzkimi w tym zakresie:z zakresu nauk ogolnoprzyrodniczych, technologii i technik oraz problematyki prawnej i ekonomicznej ochrony środowiska
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ogrodnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Ekonomicznych i Gospodarki Żywnościowej w Wojniczu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Hauskeeper
Firma: Crowne plaza Manchester UK
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawaca
Firma: 06.2007-09.2007 Przedsiębiorstwo "Tęczowa Dolina" w Machowej
Obowiązki: sprzedaż krzewów i roślin ozdobnych, pozyskiwanie klientów, prezentowanie produktu, prowadzenie dokumentacji sprzedażowo-zakupowej, realizacja planów sprzedażowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Referant-staż pracy
Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Obowiązki: kontrola wykonywania decyzji administracyjnych, przygotowywanie informacji i sprawozdań, kontrola materiału szkółkarskiego w produkcji i w obrocie, diagnozowanie chorób i szkodników na materiale roślinnym, pobieranie prób roślin, produktów roślinnych i materiału siewnego do badań.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: laborantka

jestem osobą przede wszystkim uczciwą; i rzetelną. Jako osoba dyspozycyjna pragnę się dalej rozwijać i realizować w powierzanych mi zadaniach. Potrafię pracować w zespole, o czym może świadczyć moja działalność w Kole Naukowym Inżynierii Genetycznej. Nadmieniam, że jestem chętna do pogłębiania wiedzy i odbywania wszelkiego rodzaju szkoleń czy podjęcia dalszej edukacji. Po trzecim roku studiów odbyłam praktyki pogłębiające wiedzę o metodzie PCR-RFLP, rozdziale elektroforetycznym i interpretacji wyników. Pracowałam także przy izolacji DNA z krwi obwodowej, optymalizacji metody PCR oraz immunoelektroforezie wykorzystywanej do diagnostyki szpiczaka mnogiego. W pracowniach mikrobiologii, biochemii i hematologii zajmowałam się testami API (API 10S, API Staph), testem Strepto PLUS, oznaczaniem wrażliwości różnych szczepów na antybiotyki. Zapoznałam się ze sposobami posiewu materiału z różnych źródeł na podstawowe typy podłóż mikrobiologicznych oraz z pracą automatycznych analizatorów hematologicznych i automatycznego analizatora markerów nowotworowych.

Sylwia Julita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Szanowni Państwo, Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowywaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Na poprzednich stanowiskach wykazywałam się znakomitą znajomością produktów, sumiennością oraz zaangażowaniem w powierzone mi zadania. Udowadniałam pracodawcom iż jestem solidnym i rzetelnym pracownikiem. Jestem osobą niezwykle kreatywną z niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi. Ponadto poprzednie stanowiska wymagały ode mnie wyjątkowej samodzielności w realizacji działań. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, zdecydowanie, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina oraz systematyczność i samodzielność. Posiadam wyjątkowe zdolności interpersonalne, w związku z czym uważam się za idealnego pracownika i stanowię doskonała wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami. Wyrażam głęboką nadzieję, że niebawem osobiście będę mogła zaprezentować swoje profesjonalne podejście do oferowanej przez Państwa pracy i udowodnić, że atuty wymienione powyżej mają odniesienie w rzeczywistości.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

-prawo jazdy kategorii B -znajomość obsługi komputera i oprogramowanie Microsoft Office -znajomość i wiedza w zakresie rolniczym -uczciwość, pracowitość, Zainteresowania: Rolnictwo, zootechnika, mechanizacja rolnictwa, rynek rolny (wszystko co związane z rolnictwem)

Rafał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy